Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd!  Ukoronowanie zwycięzcy edycji 2024

Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd! Ukoronowanie zwycięzcy edycji 2024

Cztery tygodnie po występie w reality show na Channel 10 Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd!, Wcześniej koronowani gospodarze Julia Morris i Robert Irwin Duży brat Gwiazdy Skye Whitley Królowa Dżungli.

Po „niezwykle wyrównanym” głosowaniu wpływowa influencerka z Gold Coast pokonała wicemistrza Tristana McManusa i zgarnęła do domu nagrodę pieniężną o wartości 100 000 dolarów dla wybranej przez siebie organizacji charytatywnej Bully Zero.

Wheatley pokonał pierwszego Studio 10 Prowadząca i druga wicemiss Callum Hall zdobywa pierwsze miejsce w głosowaniu publiczności, urzekając australijskich widzów swoją pogodną osobowością i autentycznością.

„Byłem zszokowany” – powiedział Wheatley.

„Czuję się bardzo szczęśliwy, że miałem tę okazję, aby przejść przez to, przez co przeszedłem z tymi chłopcami [MacManus and Hole]„.

Przed udaniem się do dżungli w marcu Wheatley powiedziała portalowi news.com.au, że według niej publiczność „spodziewała się, że upadnę na twarz”.

„Ale bardzo chcę tego spróbować, żeby zobaczyć, czy mi się uda i pokonam strach” – powiedziała wówczas.

„Uwielbiam oglądać telewizję. Jestem też zdumiony, że chodzi w niej o zbieranie pieniędzy na rzecz organizacji charytatywnej, którą jesteś pasjonatem”.

„Kiedy do mnie zadzwonili i zapytali: «Chcesz to zrobić?». „Pomyślałam: «Dziewczyno, zrobię to za darmo.

To był pełen emocji finał, w którym uczestniczyła cała rodzina, gdy trio spędziło ostatni dzień na obozie, a łzy popłynęły, gdy pierwsza trójka ponownie spotkała się ze swoimi bliskimi.

Ostatni odcinek także odbiegał od wyczerpujących wyzwań, przed jakimi stały gwiazdy w ciągu ostatnich kilku tygodni, a ostatniego wieczoru gwiazdy mogły zjeść wielodaniową kolację i pluszowe łóżko.

W tym roku już dziesiąty sezon Jestem gwiazdą Był to powrót weterana gospodarza Maurice'a wraz z nowicjuszem Irwinem, który zastąpił doktora Chrisa Browna.

„Z głębi serca bardzo mi się to podobało. To była świetna zabawa” – powiedział Irwin Morrisowi, gdy wznosili toast za sezon.

READ  Irański dramat dla nastolatków „Lato z nadzieją” wygrywa Festiwal Filmowy w Karlowych Warach

Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd! Mistrzostwa 2024 w kolejności:

1. Skye Whitley

2. Tristan McManus

3. Sala Calluma

4. Ellie Cole, Brittany Hockley

5. Stephen K. Amos

6. Ong go zdradził

7. Piotr Daikos

8. Michelle Bridges

9. Frankie Muniz (odszedł dobrowolnie)

10. Candice Warner

11. Denis Drysdale