Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jestem plotkarą o celebrytach, którą musisz znać.

Decyzja została podjęta po tym, jak pojawiły się doniesienia, że ​​Beau był zamieszany w rzekomy „spór” podczas kręcenia filmu.

Krążyły plotki, że Beau wywołał poruszenie, gdy dowiedział się, że jego rywal, Nathan Buckley, zarobił o wiele więcej od niego.

Pierwotnie wspomniany wcześniej Herold Sun, źródło powiedziało gazecie, że słyszał, jak Poe „odpowiedział ze złością, że jest w lesie za darmo”.

Pojawiły się również zarzuty, że były gracz NRL zagroził opuszczeniem programu, jeśli jego wypłata nie zostanie podniesiona, ale w rozmowie z Codzienny TelegrafZaprzeczył plotkom i opisał je jako absolutny nonsens.

Przede wszystkim jasne jest, że to nieprawda. Dobrze się z nim dogadywałem i prawdopodobnie rozmawiałem z nim codziennie, prawdopodobnie od czasu lasu. Możliwe, że dolary zapłaciły więcej. Jestem przyzwyczajony do krytyki, ale ta osoba mnie krzywdzi. Jestem kochankiem nie wojownikiem. „

Bo dalej powiedział, że plotka „zraniła go”.

„To boli, biorąc pod uwagę, że zarobili pieniądze i była między nami przepaść. Cieszę się, że mogę to położyć do łóżka” – powiedział.

Jest czwartą gwiazdą Początek Skorzystaj z gry stojącej za gwiazdą tenisa Bernardem Tomicem, byłym zawodowym bokserem Anthonym Mundine i komikiem Melem Battle.

Beau Ryan pozwala jej zdradzić, ile pieniędzy zarobił, aby pojawić się w serialu.

Najwyraźniej fani byli trochę zszokowani, gdy była gwiazda rugby nagle odeszła jestem celebrytą Jego ostatnia rozmowa w programie ujawniła jego intencje, dlaczego naprawdę zdecydował się zakończyć program.

„Wiesz, przez ostatnie kilka dni walczyłem, dzisiaj byłem trochę załamany. To było dla mnie naprawdę trudne, nie zamierzam cię okłamywać” – powiedział.

„Powodem, dla którego zrobiłem ten program, było przetestowanie siebie, co zrobiłem. Pokazałeś Australii dobre, złe i brzydkie mnie. Miałem kilka chwil, których żałowałem, niektórych nie, ale jestem dumny ze wszystkiego, co stało się.”

READ  Liberty Global: specjalna oferta statusowa? (NASDAQ: LBTYA)

Powiedział, że nie potrafi „wyjaśnić” swoich uczuć związanych z więziami, jakie miał z innymi celebrytami, ale był nieugięty w kwestii powrotu do domu, do żony i dwójki dzieci.