Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pan Faisu i Georgia Andriani wykonali piosenkę Pushpy „Oo Antava”, którą fani nazywają „oszałamiającą”.

Gwiazda mediów społecznościowych, pan Faisu i modelka Giorgia Andriani, jako ostatni dołączyli do grupy Pushpy ze swoim Instagramem w piosence przewodniej filmu „Oo Antava Oo Oo Antava”. Od momentu wydania, piosenka Pushpy była wściekłością na platformach społecznościowych. Oryginalna piosenka zawiera Allu Arjun i Samantha Ruth Prabhu. „Oo Antava Oo Oo Antava” był pierwszym singlem w karierze Samanthy.

Faisu upuścił swoją rolkę na Instagramie w sobotę. Na rolce Faisu nosi całkowicie czarną kurtę i longi, podczas gdy Georgia jest widziana w białej sari. Obaj pokazali swoje ruchy, co wywarło duże wrażenie na ich fanach. Jeden fan napisał: „Twoje kroki są najlepsze”, podczas gdy inny oznaczył wideo jako „Niesamowite”.

Faisu zadebiutował jako aktor w 2021 roku w programie ZEE5 Bang Bang. „To była dla mnie ogromna szansa na zagranie lidera. Nie mogłem pozwolić, aby ta okazja mi się wymknęła” – dodał, dodając, że okazja była również trudna ze względu na format. „Kiedy program przyszedł do mnie podczas zamykania, byłem naprawdę zdenerwowany. Zawsze pracowałem nad 15-30 sekundowymi treściami i nie używałem długiego formatu. A tutaj był program, który całkowicie kręcił się wokół mnie. Zacząłem brać udział w warsztatach i pracowałem nad swoimi umiejętnościami przez pięć miesięcy przed rozpoczęciem zdjęć. To naprawdę dodało mi pewności siebie.

Przed Faisu wiele innych celebrytów śpiewało piosenkę Samanthy Ruth Prabhu „Oo Antava Oo Oo Antava”. Mówiąc o piosence, Samantha powiedziała wcześniej, że na ekranie trudno jej być seksowną. „Grałem dobrze, grałem słabo, byłem przezabawny, byłem poważny, byłem też gospodarzem czatu… Ciężko pracuję, aby osiągnąć doskonałe wyniki we wszystkim, co jem… Ale bycie seksownym to kolejny poziom ciężkiej pracy….” podzieliła się.

Pushpa The Rise nadaje obecnie na Amazon Prime Video.

READ  Kolekcja zdjęć Thor 4 przywołuje użycie fotografii mandaloriańskiej