Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jim Jeffries ujawnia, jak wygląda Brad Pitt, plotki biurowe

Jim Jeffries ujawnia, jak wygląda Brad Pitt, plotki biurowe

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy prosta publiczna osobowość Brada Pitta jest prawdziwa?

Australijski komik Jim Jeffries uspokaja wszystkich.

Jefferies kilkakrotnie spotkał 11 gwiazdę Ocean’s, kiedy Pitt pojawił się w The Jefferies Show, gdzie zagrał postać o imieniu The Depressing Weatherman.

„Brad Pitt jest wszystkim, czym chciałbyś, żeby był. Jest najlepszym facetem na świecie i taki słodki. I stąpa po ziemi. Czy wiesz, co mam na myśli?”, ujawnił Jeffries na news.com.au’s mam dla ciebie wiadomość Notacja dźwiękowa.

Kilka lat temu Jeffreys wyjaśnił Conanowi O’Brienowi w swoim programie, w jaki sposób Pete stał się powracającym gościem w swoim programie: Pokaz Jima Jeffreysa.

„Więc zadzwonił do mnie Brad Pitt” – powiedział Jeffries do O’Briena. „I on kocha moją sytuację. Chcę być w twoim programie,” powiedział – a telefon jest dosłownie tak szybki – „Och czekaj, chcesz być moim człowiekiem od pogody?” A on powiedział: „Tak, tak!”

Potem płacimy mu 400 dolarów za odcinek. To bardzo rozsądne”.

Jeffries ujawnił, że wszyscy widzowie z Hollywoodzkiej listy A byli „naprawdę przyzwoitymi ludźmi”, biorąc pod uwagę nazwisko Russella Crowe’a jako jednego z „najbardziej uczciwych i charytatywnych ludzi”, jakich kiedykolwiek spotkał.

„Do tej pory nie spotkałem osoby z listy A, która mnie zawiodła, ale spotkałem kilku osób z listy B, które uważały, że są dziurami.

„Ludzie to głównie Aryjczycy, którzy rosną i wierzą we własny szum czy coś takiego”.

Ale odmówił podania sprawców, śmiejąc się: „Nie mogę tego zrobić! Jako osoba elektroniczna nie mogę przewracać ludzi.

Na mam dla ciebie wiadomość W podkaście Jeffreys podjął również starą plotkę, łączącą go z australijską wersją wyrzuconą z The Office.

Powiedział news.com.au. „I byłbym na to przygotowany. To było coś, co ktoś założył na IMDB. „

READ  Simply Slavic przenosi kulturę europejską do Ohio

Jeffries wyjaśnił, że aktorzy, z których część poznał wcześniej, a niektórzy nie, napisali do niego, ponieważ wzięli udział w przesłuchaniach do projektu i chcieli uzyskać informacje poufne, ponieważ przeczytali, że wystąpi w roli głównej, postać rzekomo nazywana „Nigel Payne”. ”.

„Właściwie skontaktowałem się z moimi agentami i powiedziałem:„Powiedz im, że mogę być w australijskim biurze, chciałbym mieć tę rolę”. I nie otrzymaliśmy telefonu. Nie sądzę, że kiedykolwiek myślano.

„Myślę, że ktoś umieścił go tam jako jego fikcyjnego aktora. To nie było prawdziwe”.

Jefferies dodał, że chociaż czasami słyszy o pracach i myśli, że zostaną usunięte z drogi, jest przekonany, że przybije to do biurka.

„Chciałem odłożyć tę postać. Oglądałem The Office. Nie zrobiłbym tego jak David Brent, nie zrobiłbym tego jak Michael Scott. Chciałbym mieć własne zdanie na ten temat. wykonać tę pracę.”

„Prawdopodobnie nie wolno mi tego powiedzieć, ponieważ trwa produkcja, ale nie obsadziłem tego i nikt ze mną o tym nie rozmawiał. Słyszałem, że mają szefową kobietę”.

Niepotwierdzone doniesienia medialne na początku tego roku sugerowały, że Magda Zubanki objęła główną rolę po skontaktowaniu się z Islą Fisher i Rachel Griffiths.

Jeffries rozmawiał z „Mam dla Ciebie wiadomości”, aby promować swój nowy oryginalny podcast audio, Oburzająca prawdziwa historia Milky Moore.

Jefferies prowadzi podcast o Luke’u „Milky” Moore, Australijczyku, który żył na wysokim poziomie po tym, jak błąd w banku pozwolił mu wypłacić do 2 milionów dolarów, których nie miał, zanim prawo w końcu go dopadło.

The Outrageous True Story of Milky Moore, której gospodarzem jest Jim Jefferies, została już wydana i jest dostępna tylko w Audible. Podcast jest bezpłatny dla członków Audible i można go znaleźć na audible.com.au/mleczny