Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jimmy Kimmel potępia Caitlyn Jenner jako „ciemną otchłań” z powodu komentarzy bezdomnych mieszkańców

Jimmy Kimmel skrytykował Caitlyn Jenner za komentarze, które wygłaszała na temat bezdomnych w Kalifornii podczas rozmowy z Fox News.

Jenner, kim on jest Obecnie jest gubernatorem W stanie powiedziała reporterowi, że jej zamożni przyjaciele opuszczają Kalifornię z powodu wysokiego poziomu bezdomności w tym stanie.

Mówiła konkretnie o przyjacielu, który „pakował swój hangar” na lotnisku.

„Facet naprzeciwko pakował swoje pudełko” – powiedział Jenner. A on mówi: „Przeprowadzę się do Sedony w Arizonie. Nie mogę już tego znieść. Nie mogę chodzić po ulicach i widzieć bezdomnych ”.

Zgodnie z oczekiwaniami kilka osób nazwało komentarze „głuchoniemymi” Jimmy Kimmel na żywo Stewardessa powtórzyła te stwierdzenia podczas czwartkowego wieczornego pokazu.

– Czy to taka fobia nazywać transseksualistę ignorantem? – zapytał Kimmel po wyemitowaniu klipu z wywiadem Jennera.

Związane z: Komentarz Caitlin Jenner wywołuje oburzenie

„A może opisanie tej osoby transpłciowej jako ignorant ** – mimo że była osobą transpłciową – pokazuje, że nie dyskryminujemy ignorantów **, niezależnie od ich orientacji seksualnej?” Dodał: „To trudne”. Nie wiem Myślę, że jutro niech decyduje internet ”.

Jenner ogłosiła, że ​​w kwietniu będzie kandydować na gubernatora Kalifornii. Którego wielu jej krytyków nie przyjęło dobrze.

Ha Fox News Wywiad jest pierwszym wywiadem telewizyjnym od czasu jego ogłoszenia.

„Ten kraj dał mi wiele na przestrzeni lat” – powiedziała reporterowi. „Ale widziałem, jak się rozpada na moich oczach. O Kalifornię warto walczyć i tym się zajmuję”.

Kontrowersyjna gwiazda ma W ostatnich tygodniach stwierdziła również, że sprzeciwia się uprawianiu sportu przez transpłciowe dziewczyny z innymi dziewczynami.

„Myślę, że musimy się upewnić, że istnieje uczciwość sportów dziewcząt i myślę, że to bardzo ważne”.