Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Joe Engels został związany przez swoich kolegów z drużyny po kłótni w środkowej fazie gry z Jake’em Lymanem

Bójka między australijską gwiazdą koszykówki Joe Inglesem a napastnikiem Minnesoty Timberwolves, Jake’em Lymanem, groziła wybuchem, gdy człowiek jazzu został siłą powstrzymany przez kolegów z drużyny.

Nie jest jasne, co dokładnie stało się przyczyną tego krótkiego starcia, ale cokolwiek się wydarzyło, Engels był wyraźnie zły na Lymana.

Oglądaj sezon NBA 21/22 z ESPN na Kayo. Relacja na żywo co tydzień oraz każdy mecz z finałów NBA. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny>

Gdy szum dobiegnie końca, ani Engels, ani Lehmann nie ujdą na sucho, gdy urzędnicy rozdawali prezenty w postaci pomyłek.

piątek, 24 grudnia

piątek 24 grudnia

Layman otrzymał wspólny faul, podczas gdy Ingles popełnił faul techniczny, surowszą karę z tych dwóch.

W typowy australijski sposób Ingles nie pozwolił Lymanowi na ostatnie słowo po walce wręcz, susząc potrójny wskaźnik prosto w twarz przeciwnika, dając mu mnóstwo słownych przypomnień zaraz potem.

Kłótnie między Engelsem i Lymanem zdumiewały społeczność NBA, dlaczego żaden z dwóch mężczyzn nie pojawia się w duchu świąt Bożego Narodzenia, a także dlaczego ci dwaj gracze angażują się w fizyczną grę.

W końcu to Anglicy w końcu śmiali się z wyniku, gdy zespół jazzowy pokonał Timberwolves 128-116 na Vivent Arena w Salt Lake City.

Sam Engels zaliczył solidną grę, zdobywając 16 punktów, strzelając cztery zbiórki i oddając pięć asyst podczas 23-minutowego przejazdu na boisku.

Krótkie chwile z Lymanem nie były jedynym momentem, w którym Engels doświadczył widocznej agresji w tym sezonie.

Engels był jednym z czterech graczy Jazz, którzy zostali wyrzuceni z meczu z Indiana Pacers w listopadzie po tym, jak pchnął sędziego, wskakując w obronę kolegi z drużyny.

Gwiazda jazzu Rudy Gobert był zamieszany w spór z Pacersem Milesem Turnerem, a wielu rówieśników Jouberta pospiesznie wpakowało się w bałagan.

READ  Wycofanie się Novaka Djokovica z Madrid Open

Wraz z Engelsem, Joubertem, Turnerem i gwiazdą Utah, Donovanem Mitchellem, każdy z nich otrzymał od sądu rozkazy marszu za swoje działania.