Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Johnny Depp robi zdjęcie z „wesołym” brytyjskim właścicielem sklepu podczas przerwy próbnej Hearda

Johnny Depp został zauważony podczas robienia selfie z fanem na zupełnie innym kontynencie podczas przerwy od przebojowego procesu o zniesławienie.

Johnny Depp zrobił w tym tygodniu selfie z fanem w brytyjskiej drukarni – ciesząc się ulgą po procesie o zniesławienie bomby przeciwko swojej byłej żonie, Amber Heard.

ten Piraci z Karaibów Gwiazda kupowała odbitki artystyczne i ramki w sklepie King and McGaw w New Haven, East Sussex na południowym wybrzeżu Anglii około godziny 17:00 w środę, powiedziała Emma Wishart – której mąż Stephen pracuje w sklepie – Poczta w Nowym Jorku.

Nadmorskie miasto New Haven w pobliżu Brighton znajduje się 6000 km od sądu w pobliżu Waszyngtonu. Sprawa jest obecnie na urlopie na tydzień.

Pani Wishart powiedziała w liście w czwartek: „Niestety nie było mnie tam, ale mój mąż był szczęśliwy!”

Jej mąż i Depp zrobili razem zdjęcie, na którym widać było uśmiechniętych dwóch mężczyzn i aktora z rękami na ramionach sklepikarza.

„Była bardzo miła i zrelaksowana, rozmawiali o gitarach” – powiedział Depp, dodając, że aktor niczego nie kupił, ale może wrócić.

Na selfie, które pani Wishart opublikowała na Twitterze, Depp widziany jest w okularach przeciwsłonecznych, które często nosił na sali sądowej podczas swojego bardzo obserwowanego procesu w Fairfax w stanie Wirginia.

Rzecznik 58-letniego Deppa potwierdził, że aktor przebywa obecnie w Sussex.

Emma powiedziała, że ​​rodzina Wishartów „bardzo go szanuje”, ale jest „trochę stara z powodu wielkiego uwielbienia”.

Dodała, że ​​chociaż nie śledziła uważnie procesu, „oczywiście nie można było w ogóle nic nie słyszeć”.

„Nie lubię, gdy ich życie prywatne jest oferowane do publicznej rozrywki i celowo niczego nie czytałem ani nie widziałem”.

Poczta W środę podał wyłącznie, że Depp przebywał za granicą, ponieważ postępowanie sądowe jest w przerwie.

Bliskie mu źródło powiedziało: „Johnny jest w Europie, odpoczywa na kilka dni, spotyka się ze starymi przyjaciółmi, gra muzykę i chodzi na długie spacery po kraju”.

READ  Polski premier obiecuje poparcie dla Białorusinów po oświadczeniu swojego sojusznika

ten Edward Nożycoręki Aktor pozwał 36-letniego Hearda o 50 milionów USD (72 miliony AU) w sprawie o zniesławienie w 2018 roku. Washington Post Artykuł, który napisała, opisuje siebie jako „osobę publiczną zajmującą się przemocą domową”.

Heard nie wymienił w artykule nazwiska Deppa. Ale jego prawnicy twierdzą, że nadal go to skaziło – i kosztowało go miliony – ponieważ wyraźnie odnosiło się do zarzutów o przemoc domową Heard, kiedy złożyła pozew o rozwód w 2016 roku.

ten Aquaman Aktorka odpowiedziała pozwem o 100 milionów dolarów (144 miliony AU), twierdząc, że Depp prowadził „kampanię oszczerstw”, aby zniszczyć jej życie.

Obaj przez cztery tygodnie naradzali się w sądzie w Wirginii nad roszczeniami. Postępowanie rozpoczęło się w przerwie 5 maja, po drugim dniu Hearda na podium, i zostanie wznowione w poniedziałek.

Tuż przed nieudanym pozwem przeciwko Wielkiej Brytanii o zniesławienie słońce W 2020 r. Depp pojechał do Sussex, aby posłuchać muzyki ze swoim przyjacielem Jeffem Beckiem i przygotować się do sprawy, zgodnie z raportem z tamtego okresu.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w Poczta w Nowym Jorku Opublikowane ponownie za zgodą.