Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jon Gruden rezygnuje, e-maile, najeźdźcy z Las Vegas, co powiedział

Jon Gruden zrezygnował z funkcji głównego trenera Las Vegas Raiders w następstwie brzydkiego skandalu e-mailowego, który ujawnił jego rasistowskie, LGBT i seksistowskie uwagi w ciągu ostatniej dekady.

tylko godzinę później New York Times Trener opublikował artykuł szczegółowo opisujący e-maile wysłane przez Grudena w latach 2011-2018, według Sieć NFLPoinformował swoich pracowników, że zamierza zrezygnować ze swojego stanowiska.

„Zrezygnowałem ze stanowiska głównego trenera Las Vegas Raiders” Gruden powiedział w oświadczeniu.

“Kocham Raiders i nie chcę rozpraszać uwagi. Dziękuję wszystkim graczom, trenerom, personelowi i fanom w Raider Nation. Przepraszam, nigdy nie chciałem nikogo skrzywdzić. “

Po e-mailu z 2011 r., ujawnionym w zeszły weekend, który zmusił Grodena do przeprosin za jego rasistowskie uwagi, New York Times ujawnił pełne wyniki oddzielnego dochodzenia w sprawie miejsca pracy przeprowadzonego przez NFL, które ujawniło e-maile, które wysłał do Grudena w pracy. Pracował w mediach.

Oglądaj na żywo NFL w każdy poniedziałek, wtorek i piątek z ESPN na Kayo. 6 gier na żywo tygodniowo + każda gra posezonowa. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny>

W e-mailach przejrzanych przez The New York Times Gruden zaatakował komisarza NFL Rogera Goodella, podobno nazywając go „kujonem” i „ignorantem piłkarskim”.

Co więcej, Gruden podobno potępił zatrudnianie kobiet jako arbitrów, powołanie geja w 2014 roku i protesty przeciwko hymnom narodowym.

Te e-maile zostały wysłane przez Grudena, gdy był w ESPN jako analityk kolorów i podobno zostały wysłane między innymi do byłego prezydenta drużyny piłkarskiej w Waszyngtonie, Bruce’a Allena.

Gruden, który jest teraz byłym trenerem gejem, Karlem Nessibem, podobno skrytykował Goodella za wywieranie nacisków na ówczesnego trenera Rams, Jeffa Fishera, by tworzył „queers” – nawiązanie do wyboru Michaela Sama z 2014 roku.

Trener, który podpisał 10-letni kontrakt na 100 milionów dolarów (136 milionów AU) z Raiders na powrót do NFL w 2018 roku, podobno wezwał do wydalenia Erica Reeda, kluczowej postaci w protestach związanych z hymnem narodowym. Co więcej, podobno zakwestionował protokoły ligi dotyczące wstrząsu mózgu i użył obraźliwego języka, aby opisać właścicieli ligi, trenerów i dziennikarzy.

Według New York Times „Gruden wymienił e-maile z Allenem i innymi mężczyznami, które zawierały zdjęcia kobiet noszących tylko spodnie od bikini, w tym jedno zdjęcie dwóch kapitanów drużyny z Waszyngtonu”.

Drużyna piłkarska z Waszyngtonu została ukarana grzywną w wysokości 10 milionów dolarów, a właściciel Dan Snyder wycofał się z codziennych operacji na początku tego roku po tym, jak dochodzenie wykazało, że miejsce pracy organizacji jest „ekstremalnie nieprofesjonalne”.

Barack Obama, Joe Biden i Caitlin Jenner byli również uwzględnieni w e-mailach Grudena, które liga wysłała do Raiders.

„Liga była w gotowości, czekając, aby zobaczyć, co zrobi Mark Davis (właściciel Raiders)” – powiedział Adam Shifter z ESPN.

„Cóż, jakieś dwie lub trzy godziny temu Mark Davis przybył do obiektu Raiders, poproszony o spotkanie z Jonem Grudenem, a Jon Gruden był na zewnątrz w projekcie, który, jak sądzę, każdy mógł zobaczyć dzisiaj, od momentu, gdy New York Times poinformował o tym. dodatkowe e-maile.”

Rich Bisasia przejmie funkcję tymczasowego trenera Najeźdźców.

Taktyka Brownsa Bolda na przestrzeni czasu | 00:28