Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jonah Hill nienawidzi gwiazdy Superbad Christophera Mintza Plusa

Jonah Hill nienawidzi gwiazdy Superbad Christophera Mintza Plusa

Wspaniała komedia Superbad z 2007 roku mogła być w całości o postaciach Jonaha Hilla i Michaela Cery, Setha i Evana, ale nie ma wątpliwości, że McLovin wszystko ukradł.

Złapany w coraz bardziej burzliwą noc, niegrzeczny uczeń Christopher Mintz Place w liceum wyprodukował tysiące memów i do dziś pozostaje najbardziej pamiętnym aspektem historii o dojrzewaniu.

Ale ta magia ekranu nie miałaby miejsca, gdyby Hill był w jego stylu.

w Ustna historia tworzenia Bardzo źle w Targowisko próżnościHill ujawnił, że natychmiast znienawidził Mintz Place i błagał reżysera Grega Mottolę, producenta Judda Apatowa i scenarzystę Setha Rogena, aby go nie wybierali.

Mintz-Plasse był jeszcze w ostatniej klasie liceum, kiedy przesłuchiwał tę rolę po tym, jak on i jego przyjaciele zobaczyli ogłoszenia o otwartych przesłuchaniach. Podczas gdy jego przyjaciele nie przyjechali daleko, Mintz-Plasse otrzymał telefon zwrotny i ostatecznie czytał z Hillem i Cerą.

Podczas trzeciego testu Mintz Place potarł Hale’a w niewłaściwy sposób.

Hill stwierdza, że ​​chociaż uważał Mintz-Plasse za „naprawdę niesamowite, naprawdę”, było to również „naprawdę irytujące dla mnie w tamtym czasie”.

Rogen ujawnił: „Od razu znienawidził swojego Jonasza”. To było jak: „To był król mojego rytmu. Nie mogłem wystąpić z tym facetem”.

„Jonah powiedział: »Nie lubię tego faceta, nie chcę, żeby to robił«” – wyjaśnił Apatow. „A ja powiedziałem: „Właśnie dlatego zatrudniamy”. Nie mogło być lepiej. Fakt, że ci to przeszkadza, jest dokładnie tym, czego chcemy”.

Co zrobił Mintz Place w pokoju, który tak bardzo irytował Hilla? Według Apatowa, Mintz-Place był „niezwykle kłujący i zaatakował Jonasza i obraził Jonasza”.

Zrobię to. Ale to oczywiście zapoczątkuje twoją karierę.

Napisane przez Rogena i partnera kreatywnego Evana Goldberga, Bardzo źle Opierał się na nastoletnich mistyfikacjach mężów. Opowieść śledzi awatary na ekranie podczas jednej nocy, gdy próbują stracić dziewictwo przed ukończeniem liceum.

READ  ANIMARKT Stop Motion Forum ogłasza swój program

Bardzo źle Uznano go za ogromny sukces, który zarobił 170 milionów dolarów w kasie z budżetu produkcyjnego w wysokości 20 milionów dolarów.

Robiła także gwiazdy dla Hill, Mintz-Plasse i Emmy Stone. Superbad był pierwszym pełnometrażowym występem Stone’a.

Mintz-Plasse nadal będzie gwiazdą przykładA Pierwszy rokA skopać tyłekA Artysta katastrofy i Jak wytresować smoka Działalność franczyzowa. Niedawno zagrał nauczyciela w liceum w transmisji filmowej bezpieczeństwo społeczności.

zeszły tydzień, Hill napisał oświadczenie W którym zapowiedział, że nie będzie już brał udziału w działaniach promocyjnych swoich projektów. Przytoczył przyczyny zdrowia psychicznego, temat, który badał w swoim filmie dokumentalnym Stutz.

Napisał: „Zdałem sobie sprawę, że spędziłem prawie 20 lat cierpiąc na ataki lękowe, które zostały spotęgowane przez występy w mediach i wydarzenia, przed którymi stoi opinia publiczna.

„Jestem bardzo wdzięczny, że film będzie miał światową premierę na prestiżowym festiwalu filmowym tej jesieni i nie mogę się doczekać, kiedy podzielę się nim z widzami na całym świecie w nadziei, że pomoże tym, którzy mają problemy.

„Jednak nie zobaczysz mnie promującego ten film ani żadnego z moich nadchodzących filmów, podczas gdy podejmę ten ważny krok, aby się chronić. ja lub film.”

„Zazwyczaj cofam się przed takimi listami lub zwrotami, ale rozumiem, że należę do nisko uprzywilejowanej kategorii, której stać na wakacje. Nie stracę pracy, pracując nad swoim lękiem.

„Dzięki temu listowi i Stutzowi mam nadzieję, że ludzie będą bardziej naturalnie rozmawiać i działać w tych sprawach. Aby mogli podjąć kroki w kierunku lepszego samopoczucia i aby ludzie w ich życiu lepiej rozumieli swoje problemy”.