Josh Gedi Highlights, podania, MVP Ball Pool, Boston Celtics pokonał Denver Nuggets

Strażnik Oklahoma City Josh Gedi pomógł Oklahoma City Thunder wygrać dominujące 132-113 zwycięstwo nad Toronto Raptors, zdobywając 15 punktów, zdobywając dziewięć zbiórek i pięć asyst.

Jedi mógł dodać do swojego osobistego wyniku, ale Australijczyk został znokautowany pięć minut przed końcem trzeciej kwarty i na krótko wrócił na zaledwie osiem sekund, również przegrywając na miejscu po słabym podaniu, które doprowadziło do zdobycia punktów przez Raptors. .

Dzieje się to po kolejnym genialnym pokazie Jedi w bolesnej porażce w dogrywce z Bucks, gdy Australijczyk zdobył 18 punktów, 15 zbiórek i sześć asyst.

Giddey nadal popisuje się swoimi popisowymi kołowrotkami, po raz kolejny wyciągając kolejne świetne podanie poza granice, aby ustawić wiadro Thunder.

sobota, 12 listopada

Sobota 12 listopada

Oglądaj średnio 9 meczów LIVE NBA w sezonie regularnym tygodniowo w ESPN w Kayo Sports w ESPN w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatną wersję próbną już teraz >

„Przyszedł z każdą piłką. Im ciaśniejsza i ciaśniejsza gra, tym więcej ma sprzęgła” – powiedział trener Thunder Mark Dennyault o Jedi po meczu Bucks.

Pasmo obiecujących występów trwa nadal dla Jedi, który nie wyglądał jak zwykle na początku sezonu po tym, jak doznał wczesnej kontuzji kostki.

Partner biegowy Giddeya, Shay Gilgeous-Alexander, po raz kolejny prowadził dla Oklahoma City z 20 punktami, trzema zbiórkami, czterema asystami, trzema przechwytami i blokiem.

Wszyscy gracze Thunder zakończyli mecz dwucyfrowo, podczas gdy Eugene Omoruyi zdobył najwyższe w karierze 19 punktów z ławki rezerwowych, zdobywając więcej minut pod koniec meczu.

Galen Williams był również bardzo produktywny z 10 punktami i 10 asystami z ławki, podczas gdy Tri-Man dodał 13 punktów.

curry się kończy

Steve Curry po raz kolejny eksplodował dla panującego mistrza Warriors, gdy chcą wrócić do sezonu po przerażającym początku.

READ  Polska wygrywa thriller OT nad Springfield | Wiadomości, sport, praca

W drugim meczu z rzędu Curry zdobył 40 punktów – dwukrotnie więcej niż 20 punktów jego następnego kolegi z drużyny Andrew Wigginsa – w tym remis za 3 punkty na 1:18 do gry, rzucając piłkę, aby zająć prowadzenie po świetnej długiej piłce od Kevona Looneya, a następnie finał Triple.

Jego późne wysiłki pomogły Golden State Warriors wyprzedzić Cleveland Cavaliers 106-101.

Curry rozszerzył również swój rekord NBA do 200 kolejnych meczów w sezonie regularnym, z co najmniej jednym wskaźnikiem za 3, gdy wyciągnął 6 z 11 z głębokości.

– Skończyły ci się przymiotniki opisujące grę Steve’a – powiedział trener Golden State Steve Kerr.

Donovan Mitchell zdobył 29 punktów, miał 10 zbiórek i 9 asyst dla Cleveland, gdzie nie trafił w triple-double.

Zespół z Cleveland odpadł trzy razy z rzędu po serii ośmiu wygranych meczów, a Evan Mobley zdobył 20 punktów i 12 zbiórek dla Cleveland.

CELTICS DUO STAR w zestawieniu, wygraj więcej niż dwóch konkurentów

W innych wiadomościach podejrzani wrócili, ale niektóre kluczowe wkłady w innych miejscach okazały się równie ważne dla Boston Celtics w ogromnej wygranej 131-112 nad Denver Nuggets.

Gwiazdorski duet Jason Tatum i Jaylen Brown udowodnili, że Denver nie poradzi sobie z porażką, ponieważ duet zdobył 59 punktów, 16 zbiórek i 13 asyst.

Nie chodziło tylko o Browna i Tatuma, Al Horford wyczerpał sześć rzutów za trzy w wygranym meczu, podczas gdy Grant Williams i Peyton-Pritchard osiągnęli duże wyniki na obu końcach boiska.

Trzeba przyznać, że to Brown i Tatum prowadzili wcześnie dla Bostonu, ponieważ para połączyła się z 22 punktami, a Celtics prowadzili 33-25 po pierwszej kwarcie.

Wystąpili Jaylen Brown i Jason Tatum. Maddy Meyer/Getty Images/AFPŹródło: Agencja France-Presse

Boston strzelił w tym czasie ponad 60 procent z ziemi, a Brown był lepszy w grupie, ponieważ był doskonały 5 na 5 poza boiskiem, zdobywając 12 punktów z czterema zbiórkami i trzema asystami.

READ  „Prawie domowy wyścig”, mówi Valtteri Bottas, przedstawiając specjalny projekt kasku dla Melbourne

Jeśli chodzi o Denver, typowymi podejrzanymi byli ci, którzy spowodowali obrażenia, z Nikola Jokic (pięć punktów i pięć zbiórek) i Michael Porter Jr. (pięć punktów) odpowiedzialnymi za atak.

Jokic zakończył mecz z 29 punktami z ośmioma zbiórkami i trzema asystami, podczas gdy Jamal Murray zdobył 14 punktów, 10 asyst i cztery zbiórki w przegranej.

Celtics rozpoczęli drugą kwartę kolejną gorącą passą, zwiększając swoją przewagę do 55-38, gdy Pritchard (sześć punktów, dwa zbiórki) i Williams (sześć punktów) zdobyli decydujące wiaderka. Williams miał również wpływ na defensywę, tworząc potężny blok layupów dla Bruce’a Browna.

Oczywiście Tatum (pięć punktów, jedno podanie) był mocno związany z Bostonem, który biegał, zanim Denver zaczął wracać do remisu w pierwszej połowie z dziewięcioma punktami (66-57).

Trzecia kwarta nie przyczyniła się do rozdzielenia obu drużyn, a Nuggets zbliżały się do trasy 97-91 przed ostatnimi 12 minutami meczu.

Hawks pokonał Harden 76ers niżej | 01:52

Po raz kolejny Tatum (9 punktów) i Brown (8 punktów) byli na dobrej drodze do ofensywnego końca Bostonu, zdobywając lub asystując we wszystkich pierwszych 15 punktach zespołu.

Jeśli chodzi o Denver, Kentavius ​​Caldwell Bob zaczął odnajdywać swój rytm z głębi, trafiając trzy proste trzypunkty w ciągu dwóch minut, aby pomóc Nuggets zbliżyć się do 87-85.

Ta przewaga szybko się powiększyła, choć Horford i Tatum połączyli się, aby zdobyć pierwsze 16 punktów dla Bostonu w czwartej kwarcie, a Celtics skoczyli do 111-95.

Od tego momentu wszyscy Celtics zbliżali się do siebie, ponieważ Nuggets nie zdołali trafić singli i zakończyli na niewłaściwym końcu linii wyników 131-112.

Następnie Boston gra z Detroit, a Denver stara się powrócić do Chicago.

Najbardziej ulepszone konkurujące gwiazdy w magicznej niespodziance Wygraj

Gdzie indziej Phoenix Suns poniosło miażdżącą porażkę 114:97 z Orlando Magic z Chrisem Paulem (uszkodzony prawy pięta).

READ  Konferencja prasowa Spencera Dinwiddy'ego, sędzia Tony Brothers, Jeramy Grant Beater Bell, Kevin Durant złamał kostkę Daniel Gavford

Australijczyk Jock Landal (siedem punktów, sześć zbiórek) był mocny w porażce, podczas gdy Cameron Payne (22 punkty, cztery asysty, trzy zbiórki) i Devin Booker (17 punktów, sześć asyst, osiem zbiórek) dopełnili statystyki.

To był wszechstronny wysiłek drużyny z Orlando, kończąc wszystkich nowicjuszy w dwucyfrowej pozycji, ponieważ rywal „najbardziej zaawansowanego gracza” Paul Paul miał ogromny wpływ na oba krańce parkietu z 13 punktami i 15 zbiórkami – jego trzecim. Podwójna w tym sezonie.

Podczas gdy The Suns byli bez Paula, Magic miał jedną nieobecną gwiazdę z debiutantem Paolo Banchero, który opuścił sobotni mecz z powodu problemu z kostką.

Jednak reszta podstawowego zespołu Orlando wzrosła pod jego nieobecność, a Jalen Suggs (16 punktów, pięć asyst, trzy zbiórki) ponownie błyszczał.

Trener Suns, Monty Williams, nazwał Wendella Cartera Jr. „niedocenianym” przed meczem, ale rozgrywający zbierał mnóstwo pochwał po tym, jak stracił 20 punktów, aby zdobyć 10 zbiórek i pięć asyst w niespodziewanym zwycięstwie.

Magic zakończył mecz z wynikiem 45,5% z 3 punktów, znacznie lepiej niż rywal Phoenix, któremu udało się tylko 31 procent.