Jurgen Klopp opuszcza wywiad telewizyjny po porażce Liverpoolu z Manchesterem United, aktualności, wyniki, wyniki, wideo

Menedżer Liverpoolu Jurgen Klopp dramatycznie wycofał się z wywiadu telewizyjnego po tym, jak skomentował zdenerwowanie reportera po dramatycznej porażce The Reds 4:3 z Manchesterem United w Pucharze Anglii w dogrywce.

Nadzieje Liverpoolu na poczwórny tytuł rozwiały się w ostatnim sezonie Kloppa na Anfield na Old Trafford, gdy zmęczeni Czerwoni nie byli w stanie pokonać swoich głównych rywali.

Scott McTominay otworzył wynik dla gospodarzy, po czym dwa szybkie gole zmieniły wynik Liverpoolu. Alexis McAllister, a następnie Mohamed Salah zdobyły gole na trzy minuty przed przerwą.

Puchar Anglii wybuchł szałem siedmiu bramek, gdy zwycięzca ostatniego tchnienia zakończył historyczną ofertę Liverpoolu

Anthony strzelił swojego pierwszego gola na Old Trafford od roku, co doprowadziło do dogrywki, zanim Liverpool ponownie objął prowadzenie dzięki Harveyowi Elliottowi.

Marcus Rashford ponownie wyrównał na 3:3, po czym Adam Diallo strzelił zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry, co było jego drugim golem w historii dla United.

W ostatnich tygodniach Liverpool nękały kontuzje, a sytuacja pogorszyła się, gdy czołowi napastnicy Darwin Nunez, Luis Diaz i Cody Jacobo zostali zmuszeni do opuszczenia boiska z powodu skarg dotyczących kontuzji.

Oglądaj wybrane mecze NRL i AFL oraz każdy wyścig F1 na żywo w rozdzielczości 4K na Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >>

Jurgen Klopp nie był pod wrażeniem.Źródło: Twitter

Liverpool, który w zeszłym miesiącu zdobył już Puchar Ligi, pozostaje w wyścigu o tytuły Premier League i Ligi Europy.

The Reds rozegrali mecz w czwartkowy wieczór, a w ciągu ostatnich trzech tygodni rozegrali siedem meczów, z czego dwa z nich zakończyły się dogrywką, podczas gdy United rozegrali w tym okresie zaledwie cztery mecze.

Długonodzy zawodnicy Liverpoolu wyglądali na zmęczonych od pierwszego gwizdka, zanim w dogrywce zabrakło im paliwa.

READ  Para próbuje włamać się do domu zawodnika Gold Coast, Caseya Caswella

Zapytany o to w wywiadzie telewizyjnym na żywo po porażce, Klopp był wyraźnie sfrustrowany.

Więcej wiadomości

Pięciominutowa farsa VAR australijskiego sędziego w chaosie do przerwy w PL… Ange zyskuje ogromne wsparcie

Ange jest gotowy na powrót do Australii, gdzie Tottenham zagra w MCG… trzy dni po zakończeniu Premier League

Gwiazda o wartości 92 milionów dolarów w upokarzającym załamaniu, gdy „śmieszna” scena doprowadza fanów do wściekłości

Niemiec Jurgen Klopp, trener Liverpoolu, był zszokowany porażką.Źródło: Agence France-Presse

Reporter norweskiego kanału telewizyjnego V Sport powiedział: „W twojej grze zazwyczaj liczy się siła, więc dlaczego w dogrywce stało się to tak trudne?”

„Wydaje mi się, że to głupie pytanie. Zagraliśmy, nie wiem, ile meczów ostatnio rozegraliśmy. Nie wiem dokładnie, ile meczów rozegrał United.

„Na tym polega sport. Jestem naprawdę rozczarowany tym pytaniem, ale najwyraźniej uznałeś, że jest dobre”.

„Zatem jest wiele gier” – odpowiedział reporter.

Klopp odpowiedział: „Och, daj spokój. „Wyraźnie nie czujesz się dobrze i nie mam do ciebie śmiałości” – powiedział przed zakończeniem wywiadu.

Klopp dodał na konferencji prasowej po meczu: „To był pierwszy raz, kiedy widziałem, jak mój zespół naprawdę cierpi. To prawda, ostatnio dużo gramy w piłkę nożną.

„Gratulacje dla United, oni też ciężko walczyli”.