Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Justin Theroux dołącza do Costara Logana Polisha, aby przeprowadzić inspekcję Wybrzeża Moskitów

Przejął rolę, którą Harrison Ford rozpoczął w niedocenianym dramacie Mosquito Coast z 1986 roku.

49-letni Justin Theroux popisał się okrutnym wyglądem swojej gwiazdy filmowej w piątek wieczorem, kiedy dołączył do niego w Queens w Nowym Jorku przy swoim nowym serialu w Apple TV +, którego reżyserem był 19-letni Logan Polch, w którym gra. Córka ekranu.

Aktorzy pomagali w promowaniu programu z nagrodami, który odbył się w kinie samochodowym z powodu trwającej pandemii.

Nowy projekt: Justin Theroux, lat 49, wziął udział w premierze swojego nadchodzącego serialu w Apple TV + + The Mosquito Coast w piątek wieczorem w Queens ze swoim polskim aktorem Loganem

Justin wyglądał elegancko w przeważnie czarnym zestawie, który podkreśla jego aksamitną marynarkę, która jest widoczna na jego eleganckiej klapie.

Pod spodem miał cienką czarną kurtkę i białą koszulę z lekkim daszkiem.

Amerykański aktor psycho dopełnił swój wygląd czarnymi dżinsami i błyszczącymi czarnymi skórzanymi butami.

Wydawało się również, że zachował szorstką brodę i dobrze zachowane dobre praktyki w serii.

Czarny tył: Justin wyglądał elegancko w przeważnie czarnym zestawie, który podkreślał jego aksamitną marynarkę z elegancką klapą.  Miał na sobie także czarną kurtkę, spodnie i skórzane buty

Czarny tył: Justin wyglądał elegancko w przeważnie czarnym zestawie, który podkreślał jego aksamitną marynarkę z elegancką klapą. Miał na sobie także czarną kurtkę, spodnie i skórzane buty

Na tej samej stronie: Wygląda na to, że Logan, który gra córkę postaci Justina w serialu, dostał tę samą uwagę na temat noszenia wszystkich czarnych ubrań.

Na tej samej stronie: Wygląda na to, że Logan, który gra córkę postaci Justina w serialu, dostał tę samą uwagę na temat noszenia wszystkich czarnych ubrań.

Logan, który gra córkę postaci Justina w serialu, najwyraźniej dostał tę samą uwagę na temat noszenia całkowicie czarnych strojów.

Miała na sobie grubą czarną koszulę, zapiętą do końca na guziki, z rękawami sięgającymi do połowy przedramion.

Aktorka dopasowała ją do czarnych spodni i założyła z nią niski komplet białych butów.

Chociaż jej postać ma kruczoczarne włosy w serialu, nosiła je w blond bobie.

Aby uczcić show, Justin opublikował w piątek kilka zdjęć z przeszłości z rozpoczęcia produkcji w Stockton w Kalifornii, chociaż na resztę serii przeniosła się do Meksyku.

Napisał „FBF do pierwszego dnia na Wybrzeżu Komarów (w Kuma natch)”, żartobliwie przypominając fanom, aby „dostroili swój sprzęt wideo!”. Przed premierą Apple TV + za tydzień.

Zostaje sfotografowany, gdy opiera się o pikap w niebieskim kombinezonie, podczas gdy Gabriel Bateman, który gra swojego syna na ekranie, stoi na skraju małego łóżka.

Jego zaufany pies Kuma również dostał miejsce, a uroczy szary piesek usiadł na jego krześle pomiędzy nimi.

BTS: Aby uczcić występ, Justin opublikował w piątek kilka zdjęć z czasów rozpoczęcia produkcji w Stockton w Kalifornii, chociaż później przeniosła się do Meksyku.

BTS: Aby uczcić występ, Justin opublikował w piątek kilka zdjęć z czasów rozpoczęcia produkcji w Stockton w Kalifornii, chociaż później przeniosła się do Meksyku.

wkrótce:

Już wkrótce: „FBF na pierwszy dzień na Wybrzeżu Moskitów (w Kuma natch)” napisał, żartobliwie przypominając fanom, że „ustawcie sprzęt wideo!”. Przed premierą Apple TV + za tydzień

Kitty Pie: Jego zaufany pies Kuma również powinien usiąść, a nawet śliczny szary pies siedział na swoim krześle w grupie pomiędzy okresami zabawy

Kitty Pie: Jego zaufany pies Kuma również powinien usiąść, a nawet śliczny szary pies siedział na swoim krześle w grupie pomiędzy okresami zabawy

Justin ma rodzinne powiązania z Wybrzeżem Mosquito, ponieważ jego wujek, słynny pisarz Paul Theroux, napisał oryginalną powieść z 1981 roku.

Legendarny reżyser Peter Weir przekształcił powieść w film o tym samym tytule z 1986 roku, w którym główną rolę zagrał Harrison Ford z Helen Mirren i River Phoenix.

Film otrzymał mieszane recenzje krytyków i był jednym z najmniej zarabiających filmów Forda, ale pozostał zwolennikiem przez wiele lat, a później został ponownie oceniony przez krytyków.

Justin, który również okazjonalnie pracuje jako scenarzysta, występuje teraz w serialu na podstawie powieści w roli głównej, który zawiera luźne elementy biograficzne z życia jego wujków.

Zwiastun serii, wydany na początku tego miesiąca, przedstawia Justina jako „genialnego wynalazcę i radykalnego idealistę” Allie Fox, który ucieka przed współczesnym życiem w Stanach Zjednoczonych, by zabrać swoją rodzinę do Meksyku.

Wygląda na to, że był ścigany przez policję federalną i lokalną za przestępstwo, które pozostaje tajemnicą, chociaż jego (polska) córka rozmawia przez telefon z agentem FBI w przyczepie.

Justin wyjaśnił: „ Myślę, że po prostu chce, aby wszystko spadło na jego plecy i przez pełnomocnika, także jego rodzinę ” Targowisko próżności Postęp w tym miesiącu.

Elementy tego gościa mogliśmy często widywać podczas pandemii, kiedy wszyscy uciekli z Nowego Jorku i chcieli kupić miejsce na północy stanu. To on posuwa się znacznie dalej. Myślę, że jest trochę słodko-gorzki, że nie został rozpoznany.

Może to tylko jego ego. Sposób, w jaki potraktował go swoim życiem, sprawia, że ​​mówi: „To wszystko, uderzamy. Przekroczymy granicę i rzucimy granat na nasze ramię, bo Ameryka się skończyła”.

Uważa się, że serial jest powieścią pół-przedoryginalną, chociaż do tej pory ujawniono niewiele szczegółów dotyczących fabuły powieści.

Niedoceniony: film jest półpremierowym filmem opowiadającym o powieści i Peter Ware z 1986 roku, w którym wystąpił Harrison Ford i był jednym z filmów posągu w kasie.  Kadr z Wybrzeża Moskitów

Niedoceniany: film jest półpremierowym filmem opowiadającym o powieści i Peter Ware z 1986 roku, w którym wystąpił Harrison Ford i był jednym z kasowych filmów posągu. Kadr z Wybrzeża Moskitów