Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zauważyłem Natalie Portman w Imperial Hotel w Sydney

Natalie Portman została zauważona podczas kolacji w popularnym barze w Sydney w piątkowy wieczór – z beztroskimi gwiazdami Hollywoodu mieszającymi się z gapiami.

Portman, który jest w Australii od września ubiegłego roku, zjadł kolację i pokaz drag queen w hotelu Imperial na zachodnich przedmieściach Sydney w Irskinville.

Wykonawca drag Dakota Fann’ee opublikował wideo wół Aktorka siedzi przy barze, a Portman wygląda oszałamiająco w żółtej sukience z bufiastymi rękawami i włosami upiętymi w prosty kok.

Związane z: Zac Efron rozwodzi się z dziewczyną

Portman zagrała ponownie w roli Jane Foster u boku Chris Hemsworth, który gra w niej. Thor: Miłość i grzmot Który ma zostać uruchomiony w 2022 r.

Najnowsza część Marvela wyreżyserowała Taika Waititi, a także gwiazdy: Christian Bale, Melissa McCarthy, Tessa Thompson, Chris Pratt i Russell Crowe.

Crowe ujawnił w tym tygodniu, że będzie grał Zeusa, mówiąc w programie radiowym JOY Breakfast: „Mam zamiar jeździć na rowerze i jeździć po studiach Disney-Fox i wyjmę gorącą pęsetę, a około 9.15 , Będę Zeusem.

Związane z: Chris Hemsworth przeprowadza się do Sydney, aby filmować

„Jest w porządku wół. To mój ostatni dzień na Zeus-ji i będę się tym cieszyć ”.

W zeszłym miesiącu był z nią Portman wół Koledzy Hemsworth, Waititi Dołącz do Crowe, aby obejrzeć grę South Sydney Rabbitohs na stadionie w Sydney.

Gwiazdy Hollywood założyły ubrania Bunnies, aby kibicować drużynie Crowe’a z Sydney.

Jej mąż Benjamin Millepied dołączył do Portman w Sydney, gdzie para zapisała swoje dzieci, Elif i Amalia, do tej samej prywatnej szkoły, co ich potomkowie Isla Fisher i Sacha Baron Cohen.

Australijska aktorka Fisher i jej mąż komik przeprowadzili się w zeszłym roku do Down Under.

Największe gwiazdy Hollywood przybywają do Australii od początku pandemii, a firmy filmowe wykorzystują nasze życie wolne od koronawirusa do filmowania.

READ  Kupuj limitowaną kolekcję, zanim zniknie