Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Justin Theroux o magicznej przygodzie na „Wybrzeżu Moskitów”


X

Na czele nowej serii stoją Justin Theroux, Melissa George, Logan Bulch i Gabriel Bateman Wybrzeże Komarów, Który zadebiutował w Apple TV + 30 kwietnia. Dramat jest oparty na bestsellerowej powieści, która w tym roku obchodzi 40-lecie istnienia.

Seria, wyprodukowana i zrealizowana przez wielokrotnie nagradzanego powieściopisarza Neila Crosse’a, to wciągająca przygoda i wielowarstwowy dramat o postaci, który śledzi niebezpieczną podróż wybitnej radykalnej idealistki Allie Fox (Theroux), która wykorzeniła swoją rodzinę do Meksyku, gdy nagle się odnaleźli. uciekając przed rządem Stanów Zjednoczonych.

Theroux jest w rzeczywistości siostrzeńcem Paula Theroux, który napisał powieść, która została również dostosowana do filmu z 1986 roku z Harrisonem Fordem w roli głównej. Dlatego też, przygotowując się do roli głównego bohatera, aktor w naturalny sposób trafił do tego, który miałby najlepsze pomysły.

„Mam długą historię z tą powieścią tylko tyle, ile czytałem ją jako dziecko. Prawdopodobnie miałem 12 lub 13 lat, kiedy wyszedłem. I był z tego zrobiony film. oczywiście widziałem wiele jego iteracji. A to była tylko jedna z nich. „Szczęśliwe wypadki, kiedy gwiazdy ustawiły się w szeregu i byliśmy w stanie to zrobić” – mówi Theroux. „Całkowicie zadzwoniłem do wujka Paula, wiesz, bo głupotą byłoby nie zanurzać filiżanki w studni materiału źródłowego i faceta, który to napisał.

„Mam też, trochę anegdotycznie, intymną wiedzę na temat pewnych aspektów Allie Fox, ponieważ jest to nasze podejrzenie – lub moje, i zostało to potwierdzone – że polega on luźno na niektórych członkach naszej rodziny, moim dziadku, który miał trochę oszczędności dla niego. Więc tak. Kiedy dostałem scenariusz, odbyłem kilka długich rozmów z Paulem i zacząłem konfigurować postać ”.

READ  Recenzja Cavalleria Rusticana i Pagliacci: wielki teatr operowy | zabawa

Wybrzeże Komarów
Przesyłaj strumieniowo na Apple TV +
Pierwsze dwa odcinki dostępne 30 kwietnia; Kolejne odcinki dostępne są w piątki