Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Justin Theroux podkreśla rozwód z Jennifer Aniston

Justin Theroux i Jennifer Aniston rozstali się polubownie w 2018 roku, a aktor nie akceptuje żadnych innych fałszywych powieści.

W rzeczywistości 49-letni aktor to potwierdził Szanowany Magazyn o tym, jak to jest i przyjaciele Młody mężczyzna, lat 52, nadal jest bliskimi przyjaciółmi, którzy dużo dzwonią i dużo się komunikują.

„Słuchaj, ludzie tworzą historie, które poprawiają im samopoczucie lub ułatwiają im życie” – wyjaśnił, odnosząc się do plotek, z którymi zerwali, ponieważ mieszka w Los Angeles i mieszka w Nowym Jorku. „Ten facet kocha rock and rolla, ten kocha jazz. Jasne!” To nie jedyny przypadek. To nadmierne uproszczenie ”.

Związane z: Który pierwotnie zaproponowano rolę przyjaciół Jane Aniston

Para od lat pozostaje dla siebie przyjazna i wspiera się nawzajem. Theroux opublikował w zeszłym roku wiadomość urodzinową dla Aniston w mediach społecznościowych, a także opłakiwali wspólną stratę psa. W 2019 roku świętuj z nią Święto Dziękczynienia w Los Angeles.

„Chciałbym powiedzieć, że zostaliśmy przyjaciółmi” – powiedział Theroux. „Nie rozmawiamy codziennie, ale dzwonimy do siebie. Jesteśmy FaceTime. Piszemy.

Kontynuował: „Czy nam się to podoba, czy nie, nie mieliśmy tego dramatycznego podziału i kochamy się”.

„Jestem szczery, kiedy mówię, że cenię sobie naszą przyjaźń… Byłoby to dla mnie stratą, gdybyśmy nie byli w kontakcie, dla mnie osobiście.

Producent / scenarzysta i Poranne show Aktorka zawiązała węzeł w 2015 roku i ogłosiła separację w lutym 2018 roku.

Aniston jest wcześniej żoną Brada Pitta, z którym rozwiodła się w 2005 roku.

„Myślę, że kiedy osiągniesz dobre wyniki w związkach – a ja jestem singlem – jeśli kochasz osobę tak samo, jak kochałeś ją w związku, będziesz musiała kochać ją tak samo, jak wychodząc z związku” – ma nadzieję. „Kto chce się zranić, gdy wychodzisz przez drzwi?”

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany Fox News Przedruk za zgodą

READ  Gamasutra - Informacje prasowe - Digital Dragons Business Meet Up odbędzie się w maju. Rejestracja już się rozpoczęła!