Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Klasyczna radziecka „ironia losu” dla hollywoodzkiego traktowania

Kiedy wydawało się, że Hollywood jest na skraju wyczerpania ukochanych filmów do reprodukcji, poszerzyli swoje horyzonty, oddając się bogatej gamie filmów radzieckich.

Idealny rosyjski film noworoczny „Ironia losu, czyli ciesz się kąpielą!” (Ironiya sudby, ili S lyogkim parom!) Jest teraz gotowy do leczenia Hollywood, jego dystrybutor, rosyjska centralna spółka produkcyjna, Reklamować Środa.

Słodko-gorzka komedia romantyczna o mężczyźnie, który przybywa do odpowiedniego mieszkania w niewłaściwym mieście po sylwestrowym spotkaniu z przyjaciółmi w saunie. Era Breżniewa kształtuje sub-fabułę Dom komedii.

Hollywoodzka adaptacja „About Fate” wyreżyserowana przez Rosjanina Mariusa Weisberga, znanego w swojej ojczyźnie z komedii satyrycznych. Debiut Vaysberga w 2008 roku z tytułem „Hitler Goes Kaput!” Był to jednak bestseller w kasie tego roku w Rosji i Europie Otrzymywanie W przeważającej mierze negatywne recenzje krytyków.

Główną kobiecą rolę, graną przez polską aktorkę Barbarę Prilską w oryginale z 1976 roku, zagra Emma Roberts z American Horror Story, a Thomas Mann zastąpi Andrieja Myagkowa w roli głównej męskiej postaci.

„Jestem bardzo podekscytowany, że nasze radzieckie dziedzictwo kulturowe stanie się bogactwem całego świata” – Centralne Partnerstwo Zacytowany Powiedział Vaysberg.

„Pracuję nad tym projektem od lat i na koniec dziękuję [producer] Vladimir Koshilev, udało nam się stworzyć wspaniały scenariusz ”.

Kuchleaf wyprodukuje film wraz z Vincentem Newmanem i Mariną Bisbalovą, a hollywoodzka scenarzystka Tiffany Poulsen przyjmie scenariusz. Poulsen jest najbardziej znany jako współautor powieści kryminalnej „Nancy Drew” z 2007 roku oraz scenarzysta i producent świątecznego filmu Netflix „Holidate” z 2020 roku.

Zdjęcia do „About Fate” mają rozpocząć się w Bostonie w czerwcu.

Radziecka komedia romantyczna, wyreżyserowana i napisana przez słynnego reżysera Eldara Ryazanova, stała się natychmiastowym klasykiem po jej pierwszym wydaniu w 1976 roku i była ponownie oglądana przez miliony ludzi w Rosji i krajach byłego Związku Radzieckiego każdego Sylwestra.

READ  W listopadzie w Melbourne odbędzie się nowy festiwal pierogów Fioletowe tenisówki

To nie pierwsza wizyta Irony of Fate – w 2006 roku rosyjsko-kazachski reżyser Timur Bekmambetov wydał sequel z okazji 30-lecia oryginalnego filmu Riazanowa. Ten film, który skupiał się na dzieciach bohaterów oryginalnego filmu, znalazł się w kasie Sukces Pomimo mieszanych recenzji zarówno widzów, jak i krytyków.