Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kanada zamknęła swoje drzwi w meczu hiszpańskich siódemek z mieszanymi wynikami

Długi proces sądowy prowadzony przez urodzona w Wiktorii absolwentkę Queen’s University, Olivia Apps, podkreślił grę w Kanadzie, gdy narodowe drużyny rugby Langforda zakończyły grę w niedzielę w HSBC World Series Spain Sevens w Ciudad de Ma

Długa oferta urodzonej w Victorii absolwentki Queen’s University, Olivia Apps, podkreśliła grę w Kanadzie, gdy reprezentacje rugby z Langford zakończyły w niedzielę grę w HSBC World Series Spain Sevens w Ciudad de Malaga.

Oszałamiająca próba Apps, odrzucona przez byłą gwiazdę Victoria Vikes University, Paige Farries, miała miejsce w wygranym 26:7 z Polską, która pomściła oszałamiającą porażkę 17-14 z niedocenianą polską drużyną w sobotę w meczu grupowym. Farries z Westshore RFC zaliczył próbę pokonania Polski. Ale Kanada przegrała 26:5 z Irlandią, aby zająć szóste miejsce w turnieju kategorii kobiet po przegranej 0:3 w grze zespołowej.

Stany Zjednoczone wygrały Mistrzostwa Kobiet.

Wśród absolwentów Canada Apps i UVic Vikes są Pamvinit Boyesa, Fariz i Elisa Allary z Westshore RFC. Godnym uwagi ponownym dodaniem była medalistka olimpijska w Rio 2016, Karen Paquin.

Kanada, która szokująco nie dotarła do ćwierćfinału Igrzysk Olimpijskich w Tokio zeszłego lata i zajmuje siódme miejsce w Mistrzostwach Świata HSBC, będzie nadal odbudowywać się w tym tygodniu, pozostając w Hiszpanii na Sewilli, a następnie w HSBC Canada Sevens Women’s 30 kwietnia – 1 maja na stadionie Starlight w Langford.

W międzyczasie Copper Coates i Josiah Mora osiągnęli dobre wyniki, gdy Kanada w niedzielę w Maladze zamknęła się porażką 19:7 ze Stanami Zjednoczonymi i zajęła szóste miejsce.

Kanada zwyciężyła 2:1 w meczach grupowych mężczyzn w Hiszpanii, pokonując Kenię 19-17 i Walię 26-7, po czym przegrała 38-5 z Francją i awansowała do ćwierćfinału z RPA. Kanadyjczycy zostali pokonani 14-0 w meczu ćwierćfinałowym w drodze do Blitzboksu, aby zdobyć mistrzostwo.

Znani Kanadyjczycy w Hiszpanii to Sion Griffiths z Mill Bay i Noah Payne z Abbotsford w swoich kanadyjskich międzynarodowych debiutach. Anton Ngongo i Matthew Oro z Victorii byli częścią fali kanadyjskiej młodzieży w Hiszpanii.

READ  VNL: Japonia przygotowuje się do meczu z Polską po serii porażek z Włochami

Kanada zajmuje 11. miejsce w klasyfikacji HSBC World Series w tym tygodniu w Sewilli. Canada Sevens odbędzie się 16-17 kwietnia w BC Place.

[email protected]