Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kanał 7 rusza, aby uratować katastrofę w oglądalności

Kanał 7 rusza, aby uratować katastrofę w oglądalności

Channel 7 zmienia przedział czasowy Big Brother w nadziei przyciągnięcia większej liczby widzów, ponieważ ostatni serial nie przyciągnął dużej widowni.

Program wystartował na początku tego tygodnia i nie udało mu się dotrzeć nawet do 300 000 widzów w całym kraju.

Od tego czasu oglądalność programu spadła do 214 000, co skłoniło Channel 7 do znalezienia sposobów na przyciągnięcie większej liczby widzów.

W rezultacie wyszło na jaw, że nadawca zdecydował się na kontynuację Duży brat Według. do późniejszego terminu, począwszy od przyszłego tygodnia TVBlackBox.

Program, który wyemitowano o godzinie 19:30 wieczorem, będzie emitowany godzinę później, począwszy od przyszłego poniedziałku.

pożywny Starsi bracia W przedponiedziałkowym przedziale czasowym zostaną wyemitowane trzy odcinki serialu Daleko od domu Od 19:00 podwójne odcinki Patrol na autostradzie We wtorek i Rok na planecie Ziemia Środowa noc.

Na początku tego roku doszło do kolizji Bombardowanie Australii Po odcinkach tylko dla 7Flix, podczas gdy inne programy obejmują Wyspa Miliona Dolarów I Bojkotujemy tę transmisjęObydwa nie przyciągnęły widzów i nie powrócą w 2024 roku.

Kanał 7 powiedział portalowi news.com.au, że zmiany przedziałów czasowych nie są niczym niezwykłym i ujawnił, że niektóre z jego sztandarowych programów zwiększyły w tym roku oglądalność.

„Nie jest niczym niezwykłym, że stacja telewizyjna zmienia godziny emisji programów. Rzecznik Seven powiedział: „Seven odnotowała bardzo dobre wyniki w wielu tegorocznych programach o 19:30, które wyraźnie spodobały się widzom Seven i 7plus”. Programy „Dancing With The Stars”, „SAS Australia”, „Rolnik szuka żony” i „Moje zasady kuchenne” z roku na rok zyskują coraz większą widownię. „Żadnej innej sieci nie udało się osiągnąć tego w tym roku”.

Duży brat W ostatnich latach przeszedł wiele zmian, przez co niektórzy widzowie są zaniepokojeni przyszłością serii miłosnej.

READ  Recenzja filmu Bohaterowie: Łatwa droga

Po premierze w tym roku fani zaczęli w mediach społecznościowych krytykować serial za to, że poczuł się jak bohater Wyspa Miłości „snob”.

„Dlaczego zamiast tego po prostu nie zmienili nazwy programu? To tak”. Wyspa Miłości poznać Mavs #BBAU” – napisał na Twitterze jeden z zdenerwowanych widzów.

Inny fan zgodził się, wściekając się na Channel 7: „Siedmiu naprawdę chciało praw do Love Island, ale 9 zostało już zajętych, więc zabrali ukochanego Wielkiego Brata i zrujnowali #BBAU”.

Inni mieli to samo zdanie, a wielu również krytykowało Channel 7 za „zrujnowanie” programu poprzez przekształcenie go w „niedoszłego do Love Island”. „Najlepszą rzeczą w oryginalnym #BBAU jest różnorodna obsada: wiek, rasa, zainteresowania” – narzekał jeden z widzów, a inny wtrącił się: „Nie myśl, że ktokolwiek chce #BBAU będącego połączeniem Love Island i Big Brother”.