Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kapitan z Teksasu doznał uszkodzenia kręgosłupa podczas lądowania

16-letnia cheerleaderka doznała urazów zmieniających życie po „dziwacznym” wypadku, który wstrząsnął amerykańską społecznością fanów.

Amerykańska nastoletnia przywódczyni może nie być w stanie ponownie chodzić po przerażającym wypadku, w którym została poważnie ranna w kręgosłup.

McKayla Noble z Teksasu dopinguje zarówno jej poziom licealny, jak i konkurencyjny.

Ale 16-latka doznała zmieniających życie urazów kręgosłupa w poniedziałek podczas „dziwacznego” upadku – a teraz rodzina „modli się o cud”, podczas gdy Makila stoi przed niepewną przyszłością.

Nastolatka, która jest członkiem Cheer Athletics, przeszła już jedną operację, ale druga została odwołana, ponieważ „jej kontuzja była zbyt poważna”. średnia lokalna.

a Strona GoFundMe Zebrała już ponad 53 000 USD (73 000 USD), ponieważ rodzina przygotowuje się na długą drogę w przyszłość.

“Dzisiaj dostaliśmy wgląd w to, jak będzie wyglądało następne 12 miesięcy, jeśli chodzi o powrót do zdrowia Maca. Jej mama, Jane Noble, napisała na grupie na Facebooku poświęconej dzieleniu się wiadomościami o sytuacji nastolatka: “Wiadomości nie były łatwe do przyswojenia.

Jane zaprosiła przyjaciół córki, aby modlili się o „powrót ruchu Makeeli”, a także o „ustąpienie bólu i nudności”.

Dokładne szczegóły dotyczące jej kontuzji i sposobu ich uzyskania nie zostały jeszcze ujawnione, ale kucanie – forma gimnastyki, która wymaga od sportowców używania ciała do cardio, skręcania, toczenia się i skakania – może być niezwykle niebezpieczne, jeśli jest wykonywane nieprawidłowo.

Społeczność fanów Makayli zebrała się, by wesprzeć swoją gwiazdę, ponieważ Instagram został zalany wiadomościami wsparcia i wezwaniami do przekazania darowizn na zbiórkę pieniędzy, która ma pomóc w zwiększeniu rachunków za leczenie.

“Makayla, jesteś bardzo silny i nie mam wątpliwości, że przez następne 12 miesięcy zmierzysz się z odwagą, siłą i pozytywnym nastawieniem, tak jak robisz wszystko w życiu. Cały świat cię dopinguje” – napisał ktoś.

READ  Rosja odnotowała obecnie ponad 200 000 zgonów z powodu wirusa Corona, a liczba codziennych zgonów rośnie bardziej niż kiedykolwiek

“Mac jest inspiracją w moim życiu i pozostanie nie tylko dla mnie, ale dla wielu innych. Potrzebuje nas teraz, a my właśnie to zrobimy” – powiedział inny.

“Bądź silny Macayla, wrócisz na szczyt, wtedy wiem, że tak będzie. Tak bardzo cię kocham, chciałbym móc dać ci teraz największy uścisk i pocałunek w czoło” – dodała inna osoba.

W ramach pokazu wsparcia setki zebrały się na parkingu przed szpitalem Plano Medical City, gdzie 16-latek jest obecnie leczony, i odbyło czuwanie „modlitwa o cud”.

Siostra Maria udostępniła aktualizację na Instagramie, która mówi, że Makela „jest teraz świadoma swoich obrażeń i tego, jak poważne są”.

„Proszę, módlcie się o jej zdrowie psychiczne, gdy zacznie przetwarzać te informacje i zacznie stawiać czoła wyzwaniom, które będą towarzyszyć jej nowemu stylowi życia” – powiedziała.

„Jeśli ktokolwiek chce się z tym pogodzić, to jest to nasza maquila”.

Zakończyć rozmowę Umieść tweeta | [email protected]