Przed ujawnieniem trzeciego z rzędu zdjęcia z kalendarza Dabboo Ratnani, Kartik Aaryan opublikował na Instagramie, a wyróżniony fotograf ujawnił szczegóły zdjęcia „Numer jeden”. Zapytany o nazwę tegorocznego zdjęcia z kalendarza, Kartik Aryan powiedział, że to jego najlepsze kliknięcie i nazwałby je „Numer jeden”.

Opowiadając o swoim związku z Dabboo Ratnani, Kartik Aaryan przyjrzał się swoim filmom z fotografem. Gwiazda ujawniła również, że pojawienie się w kalendarzu Dabboo Ratnani było na jego liście życzeń i jest wdzięczny, że mógł to zaznaczyć trzy razy z rzędu.

Kartik Aaryan jest jedną z najbardziej lubianych i lubianych gwiazd Bollywood, a wcześniej dwa razy w kalendarzu stworzył różnorodne i niepowtarzalne stylizacje. Podczas kręcenia swojego pierwszego na łóżku z dwoma kotami, jego drugie doświadczenie widziało trzy różne występy, w tym jeden z jego filmu.

W tym roku Kartik Aaryan podniosła poprzeczkę jeszcze bardziej dzięki niechlujnemu wyglądowi włosów, który obejmuje jej długie warkocze i dzikiego awatara. Ujęcie aktora jest naprawdę „numer jeden”, ponieważ w przeciwieństwie do zdjęcia szczęśliwego i uroczego chłopca, który ma, to zdjęcie pokazuje go w innym świetle i udowadnia, że ​​jeśli on też chce być złym chłopcem!

Na froncie biznesowym Kartik pojawi się następnie w Dhamaka, śledzony przez Bhol Bahlia 2.

Przeczytaj także: Kartik Aaryan Edition Ala Vaikunthapurramuloo Remake Shehzada gotowy do uruchomienia

Bollywoodzkie wiadomości

Śledź nas, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o bollywood, nowe aktualizacje filmów bollywood, kolekcję kas, nowe wydania filmów, wiadomości z hindi bollywood, wiadomości o rozrywce, wiadomości z Bollywood dzisiaj i nadchodzące filmy 2020 i bądź na bieżąco z najnowszymi filmami hindi tylko w Bollywood Hungama.