Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kawaler: James Weir podsumowuje odcinek 1

Przy całej niepewności i chaosie związanym z przeżyciem pandemii ważne jest, aby znaleźć ukojenie w kilku rzeczach, na które możemy liczyć: takich jak spowiedzi pierdzeniowe TMI i zamiatanie obraźliwych uogólnień podczas środowej nocnej premiery Kawalera.

Nawet globalny kryzys zdrowotny nie może powstrzymać tych 23 kobiet przed narażeniem życia i serca, a wszystko to w imię potencjalnych umów promujących #SponCon.

James Weir podsumowuje: Przeczytaj wszystkie streszczenia tutaj

Opłucz chwytliwe czerwone kieliszki do szampana, ponieważ wszystko stanie się tak eleganckie, jak wypożyczona limuzyna z uszkodzonym reflektorem.

To nowy rok i nowy pałac. Przypuszczamy, że starzy właściciele nieruchomości są w końcu zmęczeni tym, że wszystkie ładne ręczniki i pościel zostały zniszczone przez opaleniznę natryskową. Ale to dobrze – teraz to problem kogoś innego. Najwyraźniej producenci musieli manipulować popytem na czynsz dla nowego abonenta i kłamać co do tożsamości najemców. Nie możemy się doczekać, aż nasi niczego nie podejrzewający właściciele włączą telewizor i obejrzą wszystkich tych dzikusów biegających po ich pałacowym domu.

Więc kim jest kawaler? Ta stewardessa:

Jimmy jest 31-letnim pilotem, który interesuje się mechaniką.

„To prawdziwe poczucie spełnienia, gdy coś jest zepsute i przywracasz to do życia” – mówi.

Mówiąc o rzeczach, które są zepsute, poznajmy zawodników.

Belinda jest prawnikiem kryminalnym z Queensland. To naprawdę nadaje ton temu wieczorowi cytatem Walta Whitmana.

„Myślę, że życie bez miłości to tylko seria jedzenia i picia każdego dnia” – mówi.

W chwili, gdy spotykasz Jimmy’ego, jest oszołomiona.

„Chcę go zamknąć i wyrzucić klucz”, przyznaje, gdy producenci szybko poruszają się po rezydencji, usuwając wszystkie drzwi z zawiasów.

Aby skorzystać z tej oferty, musisz mieć zdrowe poczucie pewności siebie. Biografia na łopatki. Biografia ma dużo zaufania, oprócz wielu… czegoś jeszcze.

READ  Rodziny więźniów Auschwitz sprzeciwiają się byłemu premierowi w radzie muzeum

„Przez cały czas puszczałam bąki” – przyznała po spotkaniu z Jimmym. “Szczerze, byłem pełen gazu i zdumiony, że nie zacząłem się podnosić. Ale tak, myślę, że dobrze sobie poradziłem.”

Najlepsza część BSC Premiera ma zobaczyć, jak producenci wyróżniają każdą dziewczynę. Błyskotliwa muzyka dziewcząt uważanych za materialistyczną żonę. Muzyka złowrogich złych dziewczyn jest przeznaczona dla kierowców wyścigowych, którzy prawdopodobnie oszkloją kogoś i podpalą samochód woźnego. i muzykę cyrkową dla… cóż… Ilustracja A:

W pałacu wszystkie dziewczyny rozmawiają. Są zawroty głowy od adrenaliny i yellowglen.

Wydaje się, że ciężar został podniesiony i odetchnęli z ulgą po spotkaniu z Jimmym.

Cieszą się, że producenci wybrali kawalera, który miał prawdziwą pracę. Z tą ofertą nigdy nie wiadomo. Za rok dostajesz pilota. Potem trafiasz na przypadkowego faceta, który sprzedaje ćwiczenia w Internecie.

Te panie mają szczęście. Jednak nie wszyscy są wdzięczni. Niektóre laski o imieniu Stephanie uważają, że najgorsi są piloci.

“Żartujesz? I nazywa się Jimmy. Jimmy jest pilotem. Czy on jest pilotem? O nie. Umawiałam się z kilkoma pilotami “, wykrzyknęła. Umawiałem się z pilotem przez trzy lata. Wiem, czym jest styl życia. Bierzesz dwóch przystojnych mężczyzn w ładnych kostiumach, umieszczasz ich w przypadkowych miastach i dajesz im dużo pieniędzy. Umieszczasz je na weekend w ładnym hotelu. Jaka mikstura może prowadzić wszędzie, wiesz? Edytowano pilotów. Nie mówię, że wszyscy piloci są oszustami, (ale)”

Dlatego uwielbiamy ten program. Stereotypy, daleko idące założenia i szerokie uogólnienia. Nie możemy się doczekać, gdy zobaczymy, jak szybko odruchowo urazi więcej niszowych grup.

Dokładnie wiem, co czuje Stephanie. Raz umawiałem się z pilotem. Kilka tygodni później dowiedziałem się, że używał fałszywego nazwiska i zwracał fałszywe czeki na całym świecie. Prawdziwa historia. Connie Britton gra mnie na Netflixie.

READ  Kate Middleton wręcza nagrodę Ash Party w finale Wimbledonu.

Jimmy nie jest jedynym, który ma świetną pracę. Producenci pracowali również niestrudzenie, aby zebrać grupę dziewcząt w efektowne, głośne kariery. Mamy dwóch logopedów. Adwokat kryminalny. Prawnik korporacyjny. Była Miss Indii.

Tylko raz byłoby miło, gdyby producenci mogli obsadzić ludzi z regularną pracą. Na przykład „Oto Elise! Jest samoobsługową hostessą w kasie Coles”. Albo „Australia, poznaj Teegan! Organizuje DVD w JB Hi-Fi”.

Usher wchodzi na podwórko i wiemy, co to znaczy. Za chwilę wprowadzimy nową bazę do makijażu z nową nagrodą za makijaż. We wcześniejszych latach była to zwykle róża o dziwnym kolorze, a nagrodzona kobieta szła na specjalną randkę z kawalerem. Ale Usher trzyma nas w napięciu.

Daj grupie klucz. „Jeśli otrzymasz ten klucz, będziesz miał wyłączny dostęp do Business Lounge” – komentuje.

Jedyny sposób, w jaki moglibyśmy być choć trochę zainteresowani tą grą, to gdyby jedna z pozostałych dziewczyn poszła do sali biznesowej i wpadła w złość, tak jak zrobiła to Jackie Lambie. Kiedy została odrzucona w Qantas Club.

Kiedy Jimmy w końcu kończy prezentację, prawie nie ma czasu na dogłębne rozmowy z dziewczynami przed egzekucją. Nie znamy imion porzuconych pań. Nazwijmy ich po prostu Clarentine i Donna.

„Miłość do mnie to znalezienie kogoś, z kim możesz czuć się całkowicie komfortowo” — mówi Jamie reszcie dziewczyn.

To piękne uczucie, ale rzuca też światło na trudną rzeczywistość bycia w związku. Dokładniej, miłość to znalezienie kogoś, kto nie czuje się urażony, gdy każdego wieczoru zamykasz się w wolnej sypialni, oglądając swoje programy i jedząc magnum.

Dwie dziewczyny są teraz w czołówce? Odcinek ze wszystkimi pierdnięciami i dziewczyną, która nienawidzi pilotów.

ŚwiergotA Serwis społecznościowy Facebook: cześćjamesweir