Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowy przerażający film M. Night Shyamalan znalazł się wśród sześciu nowości w irlandzkich kinach w ten weekend

Jeśli chcesz spędzić kilka godzin w dużej klimatyzowanej sali!

Kolejny tydzień i kolejna wielka porcja nowości w kinach w całej Irlandii.

Niektóre z nich to duże premiery i będą dostępne praktycznie wszędzie, podczas gdy inne prawdopodobnie będą dostępne tylko w mniejszych kinach, ale wszystkie sześć filmów poniżej trafi do irlandzkich kin w piątek 23 lipca.

Stary

Genialnie upiorny umysł stojący za Szóstym zmysłem, Znakami, Wizytą i Splitem powraca, by przestraszyć Cię ponownie tego lata, gdy M. Night Shyamalan przyprowadził grupę nieznajomych na piękną plażę… tylko po to, by odkryć, że wydaje się, że jest daleko -zabrałem jeden. Co jeszcze dziwniejsze, wszyscy nagle bardzo szybko się starzeją i wszyscy umrą ze starości w ciągu jednego dnia, jeśli nie znajdą sposobu na ucieczkę.

Rozmawialiśmy z samym Shyamalanem o filmie, a cały wywiad można przeczytać tutaj:

następny świat

W połowie XIX wieku zostajemy przedstawieni parze, która stara się przetrwać w swoim bezwzględnym, odosobnionym otoczeniu, tylko po to, by dwie pary w parach rozwinęły swój sekretny związek. Gwiazdy Katherine Waterston, Vanessa Kirby, Casey Affleck i Christopher Abbott.

przeciąć Ulica Bleeckera

nigdy nie płakałam

Film, koprodukcja polsko-irlandzka, opowiada historię Olki (Zofia Stafiej), młodej kobiety, która musi udać się do Irlandii, by odebrać ciało zmarłego ojca, by wrócić do Polski. Ale podczas pobytu w Irlandii zdała sobie sprawę, że w ogóle nie znała swojego ojca i poznała go przez całe życie, które zostawił.

przeciąć Eureka Rozrywka

Poza torem

Grupa przyjaciół po pięćdziesiątce próbuje odtworzyć podróż pociągiem przez Europę, którą wszyscy odbyli jako nastolatkowie, tym razem zabierając ze sobą nastoletnią córkę jednego z ich przyjaciół, który właśnie zmarł. Gwiazdy Judi Dench, Kelly Preston, Sally Phillips, Andrea Kaur i Ben Miller.

READ  Historia przetrwania podziemia w czasie wojny w Polsce

przeciąć Filmy o Monroe

Noc królów

Umieszczony w więzieniu na Wybrzeżu Kości Słoniowej, prowadzonym wyłącznie przez więźniów, naczelnik więzienia wyznacza jednego człowieka, aby był gawędziarzem dla pozostałych więźniów, nieświadomy, że może to doprowadzić do jego śmierci. Intensywny dramat zdobył 98% na Rotten Tomatoes i jest najlepiej ocenianą nowością w tym tygodniu.

przeciąć neon

Jeźdźcy sprawiedliwości

Bracia Coen to komedia sensacyjna, opowiadająca o żołnierzu (Mads Mikkelsen), który wraca do domu, by zaopiekować się swoją córeczką po tym, jak jego żona zginęła w wypadku kolejowym. Ale kiedy zaczyna się rozchodzić wieść, że może to nie był przypadek, bierze na siebie, by dotrzeć do sedna sprawy.

przeciąć magnolia