Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kawaler: James Weir podsumowuje odcinek 5

Wzloty są wysokie, a dołki niskie w posiadłości kawalera w środową noc, gdy dziewczyna odważnie opowiada, jak choroba przenoszona drogą płciową wpłynęła na jej wybór duchowego zwierzęcia, a inna dama zostaje porzucona, mając na sobie kostium pluszowego misia.

Aha, i jeszcze jedna dziewczyna o imieniu Ben’s Chicken. To pierścień światła i cienia. Wiele niuansów.

i kiedy Oceny mogą być w toalecieNie myśl nawet przez sekundę, że te podsumowania się zatrzymają. Ten program to Titanic i planuję trzymać się powierzchni, podsumowując każdą chwilę, dopóki nie opadniemy na dno Atlantyku.

James Weir podsumowuje: Przeczytaj wszystkie streszczenia tutaj

Jesteśmy bardzo podekscytowani na początku odcinka, kiedy Ta dziewczyna, która nienawidzi pilotów Zamknięty w kokpicie samolotu Z Pilot. Tak! Ale zamiast być przerażona, po prostu kłamie o jego miłości. Gwizd.

„Nie jest tajemnicą dla tych, którzy mnie znają, że ja wiem miłość Piloci — Stephanie uśmiechnęła się do Jimmy’ego.

*kaszel* podskakujący* kaszel*

Jeśli pamiętasz, kiedy Stephanie po raz pierwszy spotkała Jimmy’ego pierwszej nocy i dowiedziała się, że jest pilotem, wpadła w tajny napad złości i Płakałam o tym, że wszyscy piloci są najgorsi. Naprawdę nie pamiętamy jej punktu widzenia – ale jeśli chodzi o to, jak piloci zawsze używają tego fałszywego głosu, gdy rozmawiają przez PA, całkowicie ją popieramy.

W kokpicie w krótkim czasie pojawiają się pęknięcia w ich kłamstwie. Kilka chwil po wyznaniu miłości do pilotów Stephanie nie może się powstrzymać przed pozostawieniem Jimmy’ego niektórych problemów z przeszłości.

„Mam wielu wspaniałych przyjaciół pilotów i wielu z nich jest żonatych, a wielu z nich ma dzieci” – jej uśmiech powoli zaczął zamieniać się w grymas. “Wtedy… jest ich grono, które po prostu uwielbiają wyjść i trochę się zabawić. Ich dziewczyny są w innym kraju i mają pieniądze i czas… To tylko przepis na katastrofę”.

READ  Sukienka księżniczki i gwiazdy

Stephanie ma absolutną rację. On ona On jest Przepis na katastrofę. Tak jak mieszanie alkoholu, kostiumów zwierząt i kamer telewizyjnych to przepis na katastrofę.

Producenci uważają, że to fajny pomysł, aby wszyscy zawodnicy przebrali się za swoje duchowe zwierzęta. Najpierw przewracamy oczami i wzdychamy. Nudy! Wtedy ktoś myli kostium jastrzębia tej dziewczyny z kurczakiem Bena – ale ona lekceważy zniewagę i myśli, że nazwali ją “brodatą kurą”. Tak czy inaczej, jest musujące i kochamy każdą jego sekundę.

“Dzwoniłeś do mnie brodaty kurczak„Są sukami dla innych dziewczyn.

“a brodaty kurczak? Oni płakali.

Obelga doprowadza wszystkich do furii i wszyscy szaleją, jak stado brodatych kurczaków, które właśnie przybyły, by znaleźć swoje ulubione śmieci zamknięte.

Tymczasem nasza dziewczyna Sera ujawnia przypadkowemu fotografowi kilka śmiałych osobistych odkryć.

„Chciałem więc powiedzieć, że moim duchowym zwierzęciem jest koala, ponieważ uwielbiam spać i zdecydowanie mam chlamydię, ale pomyślałem, że bardzo trudno będzie to wyjaśnić Jimmy’emu, więc utknąłem z feniksem, ponieważ wstałem i powiedziałem nam o tym.

Teraz wszyscy są dzicy i jedna dziewczyna przebrana za lenistwo wstaje, aby wspiąć się na drzewo. Jesteśmy trochę rozczarowani, że zespół producentów nie zaczął bić jej miotłami, aby zrzucić ją z gałęzi.

Potem jakaś laska o imieniu Ash zakłada bikini i wciąga Jimmy’ego do jacuzzi na zaimprowizowaną randkę. Wszystkie dziewczyny umierają.

„Spa są tak ekscytujące, że nawet nie mogę się doczekać ich oglądania” – mruczy jeden z nich.

PSA: Spa nie są ekscytujące. Ostatnim razem, gdy poszedłem do spa na randce, dostałem zapalenia mieszków włosowych na jednym ramieniu z powodu bakterii w brudnej wodzie. To było przerażające. Myślałem, że odkryłem jakieś dziwne nowe choroby przenoszone drogą płciową dla broni. Ale podobnie jak Syrah i jej strach przed chlamydią, ona również powstała z popiołów, by stać się feniksem.

READ  Jessica Simpson twierdzi, że publicyści powiedzieli celebrytom, aby się z nią nie umawiali

chłopiec wow. Myślę, że to ta pora nocy, kiedy powinniśmy się kogoś pozbyć. Dzikie zwierzęta kłócą się w kwiecistej sali, a grupa wygląda jak odpadki z nieautoryzowanej regionalnej produkcji Króla Lwa.

Widzieliśmy w tym programie upokarzające dumpingu – ale nic bardziej upokarzającego niż dzisiejszego wieczoru.

Kto jedzie? Nie znamy nawet jej imienia. Ale została obsadzona w telewizji, mając na sobie kostium pluszowego misia. Co za droga na dół.

Świergoti Facebook: cześćjamesweir