Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Keanu Reeves potwierdził, że ponownie zagra rolę Johnny’ego Silverhanda w rozszerzeniu „Phantom Liberty” Cyberpunk 2077

Keanu Reeves potwierdził, że ponownie zagra rolę Johnny’ego Silverhanda w rozszerzeniu „Phantom Liberty” Cyberpunk 2077

Keanu Reeves stał się znanym nazwiskiem milionów jego fanów. Od roli w filmach po oddanie głosu w grach, facet zdecydowanie znajduje się na liście aktorów, których wszyscy kochają. Niedawno potwierdzono, że Keanu Reeves ponownie wcieli się w rolę Johnny’ego Silverhanda w pierwszym w historii dodatku do Magnum Opus CD Projekt Red. Film Cyberpunk 2077.

Przeczytaj także: „Nigdy w to nie grał”: Keanu Reeves ujawnia, że ​​nigdy nie grał w Cyberpunk 2077 – grę, której twarz faktycznie pojawiła się na plakacie

„Mamy płonące miasto”, mówi Keanu Reeves jako Johnny Silverhand w Cyberpunk 2077.

Keanu Reeves powraca jako Johnny Silverhand

Film Cyberpunk 2077 To był długo oczekiwany projekt. Fani byli zszokowani, gdy okazało się, że Keanu Reeves przekaże swój talent grywalnej postaci w Film Cyberpunk 2077. The John Wick Aktor był chwalony za umiejętności wokalne w grze. Niedawno twórcy CD Projekt Red potwierdzili, że wypuści pierwszy dodatek do gry (A DLC), który ukaże się w 2023 roku.

Keanu Reeves widziany w zwiastunie Johna Wicka 4.
Keanu Reeves widziany w zwiastunie Johna Wicka 4.

Na podstawie Twoich zainteresowań: „Czy mógłby być milszy?”: Keanu Reeves zaskakuje brytyjską parę, świętując dzień ślubu swoją obecnością po zaproszeniu, upewnia się, że znak dżentelmena pozostaje bez skazy

Zawartość do pobrania nazywa się Phantom Liberty i będzie rozszerzeniem szpiegowskich emocji podstawowej gry. Gracze zobaczą też więcej Keanu Reeves. Po ogłoszeniu ujawnienia za pomocą zwiastuna nadchodzącego dodatku, wideo kończy się żalem Johnny’ego Silverhanda Keanu Reevesa, zanim przecina scenę i rozbija się na gracza helikopter.

Od czasu premiery fani nie mogą zachować spokoju, ponieważ Johnny jest jedną z najbardziej sympatycznych postaci w większości gier. Fani zabrali się na Twittera, aby odpowiedzieć na szybko rozwijające się wiadomości.

Po katastrofalnej premierze gry, która zepsuła internet (a także sprzedaż), w powietrzu panuje ogólne zamieszanie ze względu na bardzo błędny silnik, niestabilną liczbę klatek na sekundę i usterki, które uniemożliwiły grę na PS4, Xbox One i nawet na PC.

READ  Natalie Portman wyciąga szpilkę z Dni Porzucenia w Sydney

Keanu Reeves jest podekscytowany powrotem?

Keanu Reeves ogłosił na E3 swoją rolę w Cyberpunk 2077 (2019).
Keanu Reeves ogłosił na E3 swoją rolę w Cyberpunk 2077 (2019).

Możesz również przeczytać: „Teraz między nami jest lepsze zaufanie”: reżyser John Wick 4, Chad Stahelsky, opowiada o tym, jak sprawić, by kultowy Keanu Reeves jeździł na możliwej scenie konnej.

Keanu Reeves był w wielu mediach. Jego najnowsze filmy Matryca Zmartwychwstania Został bardzo źle przyjęty, ale aktor był chwalony za umiejętności aktorskie. Uwzględnij jego najnowsze i nadchodzące projekty Jan Wick 4 A teraz kolej na Johnny’ego Silverhanda.

Film Cyberpunk 2077 Opracowany przez słynące z kreatywności polskie studio gier CD Projekt Red Magik Franczyza (wersja gry), w tym Wiedźmin 3: Dziki Gon. Z wysokimi oczekiwaniami i napiętym terminem, studio wydało Film Cyberpunk 2077 Pod presją rówieśników, którzy nie traktowali gry poważnie.

Wprowadzenie nierównych opon, częste awarie i usterki w grze negatywnie wpłynęły na sprzedaż. Jednak prawie dwa lata po premierze gry można w nią grać i zamówić ją w ramach kreatywnej historii, z której CD Projekt Red jest najbardziej znany.

Mamy smutną wiadomość dla graczy konsolowych z poprzednich generacji, ponieważ nadchodzące DLC nie będzie dostępne na Xbox One ani PS4 i będzie dostępne tylko na Xbox One X/S i Stadia (i oczywiście na PC!)

Nie ogłoszono jeszcze potwierdzonej daty, ale spodziewany czas premiery Widmowa Wolność Oczekuje się, że w 2023 roku.

Keanu Reevesa Jan Wick 4 Ogłoszono jego premierę 24 marca 2023 roku w kinach na całym świecie.

źródło: Świergot