Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kendrick Lamar zatrzymuje się w Detroit + BruceFest ciągnie dostawę na imprezie w Detroit

Obudź się, Detroit! Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby dobrze rozpocząć swój szabat.


Najpierw dzisiejsza pogoda:

Częściowo słonecznie i bardzo ciepło. Wysoki: 83 Niski: 63.


Oto najważniejsze historie dnia w Detroit:

 1. Kendrick Lamar ogłasza Letni przystanek w Detroit O trasie Big Steppers. Bilety (od 69 $) trafią do sprzedaży w piątek 20 maja o godzinie 12.00 w Little Caesars Arena. (WDIV Kliknij Detroit)
 2. Bruce Campbell Provest Wyciąganie składników na imprezie w Detroit. (Wiadomości z Detroit)
 3. Kilka hrabstw metra Detroit znajduje się w wysokie ryzyko Poziom transmisji COVID-19 w społeczności. (WXYZ 7 Action News, Detroit)
 4. Karen MacDonald, prokurator okręgowy w Oakland, w piątek zatrzasnęła urzędników Oxford School za… Opóźnianie śledztwa w sprawie wydarzeń Co prowadzi do śmiertelnej strzelaniny w Oxford High School. (Plaster Rochester Hills)

Dzisiaj w Detroit:

 • Wieloletnia przesiadka – Harbour Woods (10:00)
 • Steve Burton i Bradford Anderson: Stone Cold i Jackal Show (14:00)
 • Asin9ne 2022 Tour Tech N9ne – Detroit, MI (19:00)

Z mojego notatnika:

 • Sąsiad z sąsiedztwa, szkoła: „Czy ktoś otrzymał wiadomość od DWSD o ochronie twoich praw, jeśli masz problem z linią kanalizacyjną? – Płatności 7,98 USD miesięcznie lub 95,76 USD rocznie”. (następne drzwi)
 • Następny sąsiad, East Village: „1 do 3, aby przejść!! – #BachelorsofIll Illustration #CollegeforCreativeStudies #MsB #firstborn” (następne drzwi)
 • Sąsiad z sąsiedztwa, Yorkshire Woods: „Jeśli otrzymasz pismo z DWSD informujące o programie gwarancyjnym/ubezpieczeniowym AWR dla twoich rur wodociągowych i odpływowych, musisz dołożyć należytej staranności…” (następne drzwi)
 • Następny sąsiad, Berg/Lesser: „Travis z Vivintem. – Na początku byłem sceptyczny, bo przyszedł do moich drzwi, a ja zwykle z nimi nie rozmawiam, więc nie rozmawiałem. Następnego dnia moi sąsiedzi zainstalowali kamery i był ich facetem. Więc zadzwoniłem go i przełączył się z r…”(następne drzwi)

Więcej naszych sponsorów — dziękujemy za wspieranie lokalnych wiadomości!

READ  Rozdziały peletonu nadchodzące na twoją następną przejażdżkę z Delty

wydarzenia:


Jesteś teraz na bieżąco i możesz zacząć od soboty. Do zobaczenia jutro w Twojej skrzynce odbiorczej z nową aktualizacją!

Dylan Sewicki

O MNIE: Urodziłem się i wychowałem na West Side w Detroit, w ciężko pracującej polskiej dzielnicy Warendal. Jestem absolwentem Szkoły Publicznej w Detroit i ciężko walczyłem o edukację. Patrzę na prasę, kiedy byłem małym dzieckiem, kiedy zacząłem śledzić skandal korupcyjny byłego burmistrza Detroit, Kwame Kilpatricka. Moje pierwsze kroki w świecie dziennikarstwa rozpoczęły się od możliwości pracy dla Michigan Journal, głównie zajmującego się kampusem i lokalnymi wiadomościami w całej społeczności Dearborn. W końcu dotarłem do redaktora wiadomości. Tak więc z mojego osobistego doświadczenia dorastania w zwartej dzielnicy rozumiem, jak ważne jest przekazywanie wiadomości i opowiadanie historii, które mają wpływ na lokalne społeczności. Jako redaktor najświeższych wiadomości w Patch for Metro Detroit, moim zadaniem jest dostarczanie tych wiadomości. Dlatego zachęcam do kontaktu ze mną w sprawie porad dotyczących nowości lub wyjątkowych doświadczeń pod adresem dy[email protected]

Czy masz jakąś wskazówkę lub sugestię dotyczącą następnego dnia w Detroit? Skontaktuj się ze mną pod adresem [email protected]