Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

KFC zmuszony do zaoferowania obniżonego menu w Australii z powodu niedoboru dostaw COVID-19

Możesz mieć trudności z ograniczeniem apetytu na Kentucky Fried Chicken, ponieważ na podaż kurczaków w firmie wpływa gwałtowny wzrost liczby przypadków COVID w Australii.

Na dostawę i dostawę zapasów wpłynęły wymagania dotyczące izolacji dla pracowników zakażonych COVID, co zmusza teraz giganta fast foodów do oferowania menu ze zniżką w niektórych lokalizacjach.

W oświadczeniu na swojej stronie internetowej KFC Australia powiedział: „Podobnie jak wiele firm w Australii, nasz łańcuch dostaw i siła robocza zostały dotknięte przez COVID-19”.

„Możemy zapewnić, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej wrócić do ulubionych przez wszystkich”.

ikona aparatuKentucky Fried Chicken Australia boryka się z problemami z zaopatrzeniem w związku z pandemią. kredyt: Kentucky Australia/kfc.com.au

„Nie tak chcieliśmy rozpocząć rok, proszę, traktujmy się nawzajem, nasi pracownicy robią wszystko, aby podać kurczaka, którego wszyscy kochamy”.

Niektóre witryny, których dotyczy problem, wyświetlają wyprzedane banery, aby ostrzec klientów.

„Ze względu na problemy z dostawami nie posiadamy oryginalnego kurczaka, zingera, fileta ani skrzydełek. Prosimy o zapoznanie się z etykietą w pełni wyprzedaną, aby uzyskać informacje na temat dostępnych pozycji” – czytamy na jednym z napisów.

Miłośnicy kurczaków zainteresowali się mediami społecznościowymi, aby podzielić się swoją frustracją, a niektórzy odwiedzają wiele witryn, z których każdy ma ten sam problem.

„Kiedy idziesz do lokalnego KFC i nie ma tam burgera, oryginalnego kurczaka, ostrego i pikantnego kurczaka, kurczaka z popcornem ani oryginalnych polędwiczek, jest to bardzo trudne”, powiedział jeden z nich.

Covid Melbourne
ikona aparatuMieszkańcy Melbourne czekają na zamówienie Kentucky Fried Chicken w Werribee. Daniel Puckett/NCA NewsWire kredyt: wiadomości corp australia

To nie pierwszy raz, kiedy Kentucky Fried Chicken został dotknięty epidemią.

W lipcu 2020 r. brakowało zapasów, a niektóre sklepy w Victorii musiały zostać zamknięte po wybuchu epidemii w zakładzie przetwórstwa mięsnego.

READ  „Głęboko niepokojący” wzrost liczby skarg na banki, które nie pomagają osobom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej

Wraz ze wzrostem liczby przypadków COVID w całej Australii, wiele firm boryka się z podobnymi problemami.

Półki supermarketów w całym kraju były puste z ograniczonych zapasów.

Na początku tego tygodnia supermarkety Coles ponownie wprowadziły pewne limity zakupu produktów w całym kraju, z wyjątkiem stanu Waszyngton.