Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Khloe Kardashian zatrzasnęła krasnoluda na Instagramie, który wezwał jej urodzinowy hołd od Kanye Westa

Mimo że Kim i Kanye przechodzą rozwód, nie powstrzymało to Kardashianów od życzenia Kanye wszystkiego najlepszego.

Siostra Kim Chloe dała Kanye’owi urodzinowy krzyk na InstagramieOpisał Kanye jako swojego „brata na całe życie”. Dodała także: „Życzę ci najlepszych urodzin! Wysyłam ci niekończącą się miłość i błogosławieństwa. ” Podpis pojawił się obok zdjęcia Khloe i Tristana Thompsona w oceanie obok Kim i Kanye.

Kilku fanów uważało, że hołd był uroczy, w tym Kim Kardashian zostawiając emoji z czerwonym balonem na poście, ale nie pasowało to do jednego fana, który odpowiedział na komentarz Kima: „Przepraszam Kim. Wszystko brat na całe życie” jest małostkowe Za dużo dla mnie Więź twojej siostry powinna być o wiele silniejsza niż potrzeba, by to powiedzieć.

A osoba kontynuowała: „Twój rozwód był dla ciebie tak trudny, że nawet zdjęcie jest nieuzasadnione. Jest wiele innych zdjęć. Google może być jej przyjacielem. To nie było urocze, ale cieszę się, że jesteś silny w tym wszystkim . (sic!)

Związane z: Miesiąc Khloe Kardashian z piekła rodem

Nie trwało to długo nerkowy Aby odpowiedzieć fanom: „Dlaczego miałbyś w ogóle komentować coś, o czym nic nie wiesz?” , odpowiedziała. – Nie sądzisz, że moje siostry i ja rozmawiamy o swoich uczuciach? Klaskaliśmy, jesteśmy ze sobą każdego dnia.

„To moja rodzina. Nie twoja! Nie komentuj tak, jak wiesz, chyba że już wiesz. Dziwne!!”.

To było wczoraj Khloe zatrzasnęła kolejnego krytyka na Instagramie który nazwał ją „dziwną” i oskarżył ją o wiele operacji plastycznych.

36-letnia gwiazda reality show i bizneswoman odpowiedziała na Twitterze postem, w którym promowała Nurtec ODT na migrenowe bóle głowy.

Komentarz użytkownika do promocji brzmiał: „Jaka firma farmaceutyczna wybrałaby na swojego rzecznika kogoś, kto przeszedł tyle operacji plastycznych, że wygląda jak obcokrajowiec?”

READ  Tak wyglądał Tom Ellis 20 lat temu. Lucyfer zagrał swoją pierwszą nierozpoznawalną rolę telewizyjną

Rzadkim ruchem Khloe odpowiedziała bezpośrednio na komentarz, pisząc: „Przepraszam, że tak się czujesz.

Masz pełne prawo zablokować/wyciszyć mój głos. Staram się pomóc wielu cierpiącym w milczeniu. [You are] Twoje opinie są w pełni uprawnione. Tak jak ja jestem moja.”

Streamuj najnowszy sezon Nadążania za Kardashianami w Foxtel Now. Uzyskaj 10-dniowy bezpłatny okres próbny. Subskrybuj foxtel.com.au

Chloe skupiła się również na „feministycznej” autobiografii krytyka, pisząc: „Nie sądzę, że powinnaś odnosić się do siebie jako feministka, jeśli atakujesz kobietę bez sprowokowania”.

Khloe powiedziała dalej, że była zachwycona reakcją na szlachetną sprawę.

„Walczę od szóstej klasy” – napisała. „Po raz pierwszy znalazłem lek, który konsekwentnie na mnie działa. Próbowałem wszystkiego. Chcę tylko pomóc nawet garstce pepsów”. [sic]. Tak więc, jeśli inni chcą być podli… będę to robił tak długo, jak będę mógł pomóc innym.”

Streamuj najnowszy sezon Nadążania za Kardashianami w Foxtel Now. Uzyskaj 10-dniowy bezpłatny okres próbny. Zarejestruj się na stronie foxtel.com.au