Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Priyanka Chopra to „tęsknota za domem”, aktorka i gurinder Chaddha „Shines 8 Chapatis”

Gwiazda Bollywood Priyanka Chopra i reżyser Gurinder Chaddha zdołali niedawno zjeść trochę indyjskiego jedzenia. Gurinder zaprosił Priyankę na kolację, a ich czat na Twitterze o tym samym dowodzi, że oboje dobrze się bawili.

Gurinder podzieliła się obrazem siebie i Priyanki z przyjęcia. W swoim komentarzu reżyserka zdradziła, że ​​obydwoje pochłonęli między sobą ponad „8 czapati”. “Ta pendżabska elektrownia jadła kolację, na której pragnęła tradycyjnego domowego jedzenia. Bharta Dal Keema! Wymieniono wiele pomysłów i udzielono wsparcia. Znam ją od wielu lat i jest bardziej inspirująca niż kiedykolwiek. Dopracowaliśmy do 8 czapati między nami!, napisał na Twitterze Gurinder.

Priyanka Chopra retweetowała post i ujawniła więcej szczegółów na temat spotkania. Opisując siebie jako “tęsknotę za domem”, dodała: “Hahahahahahaha, nie liczymy rotis! Dzięki za otwarcie swojego ciepłego domu na taką tęsknotę za domem! Dużo miłości dla ciebie Paul i dzieci. MustafaHosny Amen.”

Gurinder Chadha jest najbardziej znany z udziału w projektach takich jak Podkręć jak Beckham (2002), Narzeczona i uprzedzenie (2004), Pani przypraw (2005), Dom wicekróla (2017) i Dom Beecham (2019).

Priyanka Chopra była ostatnio widziana w The White Tiger (2021).

READ  Robert De Niro z trudem zaspokaja pragnienie swojej żony Stelli McCartney