Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kiedy i gdzie obejrzeć popularny polski serial śledczy – Republic World

Kiedy i gdzie obejrzeć popularny polski serial śledczy – Republic World

Zaktualizowano 8 stycznia 2024 o 00:36 czasu wschodniego

Na podstawie tej książki popularny polski dramat Detektyw Forst z Borysem Szycem w roli głównej jest gotowy do premiery OTT i tutaj można go obejrzeć.

Biuro Rozrywki Republiki

Plakat detektywa Forresta | zdjęcie:Instagrama

  • Posłuchaj tego artykułu
  • 2 minuty czytania

Nowy rok przyniósł szereg ciekawych premier OTT, w tym kilka thrillerów trzymających w napięciu. Gigant streamingowy Netflix udostępniał już chwytliwe tytuły, takie jak Oszukaj mnie raz I Dziedziczny A teraz jest gotowy podbić stawkę, debiutując w tym tygodniu mrocznym i trzymającym w napięciu polskim serialem kryminalnym.

Detektyw Forrest w OTT

Ta nadchodząca prezentacja jest adaptacją książki i znajduje się poniżej Detektyw Victor Frost z zakopiańskiej Policji. Serial, którego premiera zaplanowana jest na 11 stycznia, przedstawia niekonwencjonalne metody Frosta prowadzącego sprawy karne, które budzą strach w całym mieście. Łącząc siły ze zdeterminowanym dziennikarzem, duet wyrusza w podróż mającą na celu odkrycie poważnych prawd.

Plakat Detektywa Forresta | Zdjęcie: IMDb

Zwiastun Detektywa Forresta

Zwiastun filmu trwa 1:40 minuty Detektyw Forresta Daje wgląd w dziwny styl Frosta, który doprowadził do jego zawieszenia. Nieustraszony detektyw stosuje wątpliwe metody, aby zbliżyć się do prawdy o makabrycznych morderstwach. Współpraca z upartym dziennikarzem zapowiada wywołanie fali napięcia, gdy główna bohaterka weźmie sprawiedliwość w swoje ręce.

„Kiedy detektyw ma swój indywidualny styl prowadzenia śledztwa, zostaje zwolniony, a on łączy siły z dziennikarzem, aby rozwiązać serię brutalnych pozasądowych zabójstw” – czytamy w opisie zwiastuna. Pokryty śniegiem krajobraz Polski stanowi wspaniałe tło dla rozgrywającego się dramatu kryminalnego.

Załoga detektywa Forresta

W obsadzie tego polskiego dramatu znaleźli się Boris Szyk, Zuzanna Saporznikov, Andrzej Binias, Camilla Bär, Aleksandra Grabowski, Szymon Wróblowski, Maciej Besta, Artur Barcis, Magorzata Hajewska-Krzysztowicz, Michał Sławada, Tomasz Bojon, Remigiusz Mroz i Piotr Vrana. Switcha i Magdaleny Deepiki m.in.

READ  Will Smith Oaks Slap: Jada Pinkett Smith zajmuje się Slapem w „Red Table Talk”

Na wypadek, gdybyś nie mógł się doczekać, aby obejrzeć więcej Netflixa Następnie przesyłaj strumieniowo niedawno uruchomioną serię Action Maverick, Słońce braci I podekscytowanie Oszukaj mnie raz Kiedy czekasz Detektyw Forrest W następnym tygodniu.