Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kiedy zostanie udostępniony najazd Final Form w Destiny 2?

Kiedy zostanie udostępniony najazd Final Form w Destiny 2?

ostateczna forma nalot Zbliża się do Przeznaczenie 2i zmierzysz się ze Świadkiem, co będzie kulminacją tego, co Bungie nazywa sagą Światła i Ciemności. Ale dlaczego nalot rozpoczyna się dwa tygodnie wcześniej niż zwykle? ostateczna forma?

W tym Przeznaczenie 2 Przewodniku, powiemy Ci Kiedy możesz grać ostateczna forma nalot I wyjaśnij, dlaczego Bungie złamała konwencje podając datę premiery.


Kiedy zostanie udostępniony najazd Final Form w Destiny 2?

Zdjęcie: Benji

W jednym ze studiów Cotygodniowe wpisy na blogu DestinyBungie to ogłosiło ostateczna forma Nalot zostanie rozpoczęty dnia Piątek, 7 czerwca o godzinie 1:00 czasu wschodniegozaledwie trzy dni po premierze dodatku zaplanowanej na 4 czerwca.

Oto kiedy nalot rozpoczyna się w Twojej strefie czasowej:

  • 10:00 czasu PDT dla zachodniego wybrzeża Ameryki Północnej
  • 1:00 czasu wschodniego dla wschodniego wybrzeża Ameryki Północnej
  • 18:00 czasu GMT w Wielkiej Brytanii
  • 19:00 CET/Paryż
  • Jest druga w nocy, sobota, 8 czerwca czasu tokijskiego

Bungie nie ujawniło jeszcze swojej nazwy ostateczna forma Raid, a stanie się to prawdopodobnie dopiero na dzień przed premierą, czyli 6 czerwca. Będzie dostępny dla wszystkich graczy, którzy go posiadają ostateczna forma Rozbuduj i ukończ pierwsze siedem misji kampanii rozszerzeń, a także misję „Dzika karta”.


Dlaczego Final Form Raid został wydany tak wcześnie?

Blade serce podróżnika w Destiny 2: Ostateczna forma

Zdjęcie: Benji

gdybym był Przeznaczenie 2 Weteranie, możesz być trochę zdezorientowany co do osi czasu. Zazwyczaj Bungie daje graczom nieco mniej niż dwa tygodnie – około 10 dni – na ukończenie kampanii nowego rozszerzenia i przygotowanie się do najazdu. Jednak większość rajdów zawiera końcowego bossa, który jest tylko stycznie powiązany z głównym bossem rozszerzenia, a nie z samym głównym antagonistą.

Od ogłoszenia Bungie ostateczna formastudio wyjaśniło, że ostatnim bossem najazdu będzie The Witness. To duży krok dla Bungie i coś, czego jego twórcy chcieli zrobić od dawna. W rozmowie z Polygonem L Przeznaczenie 22022 Urocza królowa Rozwijając się, rozmawiałem z Joe Blackburnem, obecnie byłym Przeznaczenie 2 Dyrektorze Gry o tym, czy ponownie zobaczymy dodatek Big Bad Raid. Blackburn wyraził chęć, aby w końcu to zrobić, ale stwierdził, że studio musi najpierw przyciągnąć więcej graczy do rajdów. Dwa i pół roku później wydaje się, że Bungie jest już na tyle pewna siebie, że może wykonać ten ruch – prawdopodobnie dzięki nowej wyszukiwarce drużyny ogniowej w grze, którą studio niedawno dodało do gry.

Ponieważ nalot jest dużym wyzwaniem ostateczna formafabuła, Bungie wyjaśnił Nie chce, aby gracze musieli czekać prawie dwa tygodnie na ukończenie historii i rozegranie ósmej misji kampanii, która stanie się dostępna dopiero, gdy gracze (prawdopodobnie) pokonają Świadka w nalocie. Ukończenie nalotu również zakończy się uwolnieniem Przeznaczenie 2Odcinek 1 – zastępujący sezony Bungie – ukaże się we wtorek, 11 czerwca.

READ  Light & Wonder zaprezentuje nowe produkty na AGE 2022