Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Świętuj Dzień Ziemi z certyfikowaną, odnowioną serią Galaxy S23

Świętuj Dzień Ziemi z certyfikowaną, odnowioną serią Galaxy S23

Ponadto nowy Funkcje AI w Galaxy3dołączony Okrąg, aby szukać w Google4 I Tłumaczenie na żywo5 Teraz dostępne także na odnowionych, certyfikowanych urządzeniach S23 wyposażonych w One UI 6.1.6 Oznacza to, że użytkownicy mogą teraz korzystać z najnowszych i najlepszych rozwiązań związanych z mobilną sztuczną inteligencją, jednocześnie korzystając z zalet programu Samsung Certified Re-Newed.

Samsung Certified Re-Newed oferuje również szeroką gamę opcji w atrakcyjnych cenach, w tym serię Galaxy S22 od 529,00 USD i serię Galaxy S21 od 449,00 USD. Ponadto możesz uzyskać Minimalna gwarantowana wartość wynosi 300 USD W stronę zakupu dowolnego certyfikowanego, odnowionego smartfona, gdy Handel i handel Twój objęty promocją smartfon przez ograniczony czas do wyczerpania zapasów Samsung.comLub w aplikacji Samsung Store.7

Od chwili zakupu certyfikowanego odnowionego urządzenia możesz korzystać z rozwiązań zaprojektowanych z myślą o zrównoważonym rozwoju i wiodących funkcjach Galaxy. Aby mieć pewność, że Twój smartfon będzie służył tak długo, jak to możliwe, połącz certyfikowane odnowione urządzenia z Samsung Care+ przed kradzieżą i utratą Nieograniczone naprawy w przypadku upadków, rozlań, awarii mechanicznych, kradzieży i strat oraz wymiana tego samego dnia.8

Więcej informacji na temat certyfikowanej, odnowionej serii Galaxy S23 firmy Samsung można znaleźć na naszej stronie internetowej Odnowiony certyfikat Samsunga.

1 Każdy odnowiony telefon jest wyposażony w nową baterię, nowe unikalne identyfikatory (IMEI) i najnowsze oprogramowanie. Jeśli chodzi o inne części, rodzaje części podlegających wymianie różnią się w zależności od stanu telefonu. Spośród wymienionych poniżej części, części, które nie działają normalnie lub wymagają wymiany, zostaną zastąpione oryginalnymi częściami zamiennymi firmy Samsung pierwszego poziomu.
2 W Galaxy S23 Ultra zastosowano materiały pochodzące z recyklingu w 12 elementach wewnętrznych i zewnętrznych (Galaxy S23+ i S23: 11 elementów wewnętrznych i zewnętrznych) w porównaniu do sześciu wewnętrznych elementów Galaxy S22 Ultra.
3 Funkcje Samsung Galaxy AI będą dostępne bezpłatnie do końca 2025 roku na obsługiwanych urządzeniach Samsung Galaxy.
4 Wymaga połączenia z Internetem. Wyniki mogą się różnić w zależności od wyjątkowości, przejrzystości, kadrowania i powiązanych czynników obrazu.
5 Tłumaczenie na żywo wymaga połączenia sieciowego i zalogowania się do konta Samsung. Tłumaczenie na żywo jest dostępne tylko w preinstalowanej aplikacji Samsung Phone. Połączenia należy wykonywać przy użyciu oryginalnego dialera firmy Samsung. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.
6 Może być wymagana aktualizacja oprogramowania.
7 Tylko przez ograniczony czas, do wyczerpania zapasów, na stronie Samsung.com/Shop Samsung App kup kwalifikujące się certyfikowane odnowione urządzenie Galaxy („Kwalifikujące się urządzenia obejmują serie CRN S21, CRN S22 i CRN S23”) i wyślij kwalifikujące się urządzenie zastępcze firmie Samsung od W trakcie programu wymiany Samsung, jeśli firma Samsung ustali, że Twoje urządzenie na wymianę spełnia wszystkie wymagania kwalifikacyjne, otrzymasz kredyt na kwalifikujące się urządzenie na wymianę do wykorzystania w ramach kwalifikującej się wymiany zakup urządzenia. Modele urządzeń aktualnie kwalifikujące się do wymiany oraz powiązane z nimi kwoty kredytów w ramach wymiany są dostępne na stronie Samsung.com i w aplikacji Shop Samsung; Aby kwalifikować się do wymiany, Twoje kwalifikujące się urządzenie musi spełniać wszystkie wymagania kwalifikacyjne do wymiany, które obejmują między innymi to, że urządzenie jest włączone, jest naładowane i nie zostało nieoczekiwanie wyłączone; Ma skuteczną prezentację. Nie posiada żadnych pęknięć ani pęknięć na ekranie (chyba że dotyczy to pękniętego ekranu); Obudowa nie posiada żadnych pęknięć ani pęknięć; Nie posiada uszkodzeń spowodowanych przez ciecz (widocznych lub nie); Nie posiada innych wad poza normalnym zużyciem; Nie na czarnej liście; Ma zweryfikowany identyfikator FCC; Został zresetowany do ustawień fabrycznych; Wszystkie dane osobowe zostały usunięte; Wszystkie blokady oprogramowania są wyłączone; Są Twoją własnością (wypożyczone urządzenia nie kwalifikują się). Oczekiwana wartość wymiany zostanie uwzględniona jako kredyt w momencie zakupu, ale jeśli nie odeślesz urządzenia na wymianę w ciągu 15 dni od otrzymania kwalifikującego się zakupu, zostaniesz obciążony zastosowanym kredytem w zamian do zakupu lub jeśli odeślesz urządzenie na wymianę W ciągu 15 dni od otrzymania kwalifikującego się zakupu, ale firma Samsung ustali, że Twoje urządzenie nie spełnia wszystkich wymagań kwalifikacyjnych, zostaniesz obciążony kredytem wykorzystanym przy zakupie urządzenia minus 25 dolarów. Uczestnictwo w tym programie nie zwalnia Cię z zawarcia umowy z operatorem lub sprzedawcą (ani z jakichkolwiek związanych z tym opłat lub opłat) za oddane urządzenie. Limit jednego wykorzystania na kwalifikujący się zakup. Firma Samsung zastrzega sobie prawo do modyfikacji lub zaprzestania świadczenia tej oferty w dowolnym momencie.
8 Samsung Care+ z Loss & Theft to połączenie ubezpieczenia i umowy serwisowej. Plan ubezpieczenia jest gwarantowany przez Technology Insurance Company, Inc., 59 Maiden Lane, 43rd Floor, New York, NY 10038 i administrowany przez Servify (US) Inc., 5608 17th Ave. NW, Seattle, WA 98107, licencjonowany agent Tech Insurance. W Kalifornii planem ubezpieczeniowym zarządza firma Servify d/b/a Servify Device Insurance Solutions (nr licencji 6006231). Firmą zobowiązaną na mocy niniejszej Umowy o świadczenie usług w Dystrykcie Kolumbii i wszystkich stanach z wyjątkiem Florydy jest Northcoast Escrow Services, Inc. z biurem pod adresem 800 Superior Ave E., 21st Floor, Cleveland, OH 44114. Na Florydzie firma zobowiązała się w ramach niniejszej umowy serwisowej. Usługa ta jest firmą zajmującą się ubezpieczeniami technologicznymi (numer licencji 03605). Niniejsza Umowa o świadczenie usług jest zarządzana przez Servify.