Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kim jest Lucky Flickerman? Wyjaśnione przez Lucretius Lucky Flickerman

Pierwszy zwiastun pt Igrzyska Śmierci: Pieśń ptaków śpiewających i węży wypadł w tym tygodniu i dał widzom pierwsze spojrzenie na Jasona Schwartzmana jako Lucretiusa „Lucky” Flickermana. Jeśli jego imię brzmi znajomo, prawdopodobnie ma wspólne nazwisko z długoletnim gospodarzem Igrzysk Śmierci, Caesarem Fleckermanem, który przeprowadza wywiady z trybutami, w tym Katniss i Peetą, na 74. i 75. Igrzyska Śmierci. Później przeprowadza również wywiad z Peetą podczas jego niewoli na Kapitolu w ostatniej książce, Kosogłos.

Nie potwierdzono, czy Lucky jest spokrewniony z Cezarem, ale ze względu na wspólne nazwisko rodowe przypuszcza się, że Lucky jest przodkiem. W zwiastunie Lucky nie wygląda tak ekstrawagancko jak Cezar (Stanley Tucci) igrzyska śmierci Seria filmów. Jednak zdecydowanie wyróżnia się aksamitnym garniturem, wąsami i starannie zaprojektowaną fryzurą. Przedstawia się również jako „pierwszy w historii gospodarz Igrzysk Śmierci”. Oznacza to, że Lucky mógł zapoczątkować tradycję Flickermana jako gospodarza Igrzysk Śmierci od Igrzysk X do Siedemdziesiątej Piątej. Oto, co musisz wiedzieć o Lucky in Pieśń ptaków śpiewających i węży.

Kim jest Lucky Flickerman?

Jason Schwartzman jako Lucky Flickerman i Stanley Tucci jako Cesar Flickerman w serialu Igrzyska Śmierci
(Lwie Bramy)

W Pieśń ptaków śpiewających i wężyLucky jest ekspertem od pogody na Kapitolu, który ma być gospodarzem 10. Igrzysk Śmierci. Igrzyska Śmierci nie miały wcześniej gospodarza, ponieważ Kapitol wciąż dochodził do siebie po wojnie z dystryktami, a igrzyska nie stały się jeszcze widowiskiem. Jednak wprowadzając gospodarza, rozpoczynając program mentorski dla studentów Kapitolu i przyjmując sugestie dotyczące ulepszenia gier, główny twórca gier, dr Volumnia Gaul, starał się to trochę skomercjalizować. W rezultacie Lucky przeszedł od pogodynki do pierwszego gospodarza Igrzysk Śmierci.

Lucky ma najpierw za zadanie przeprowadzić wywiady ze wszystkimi współpracownikami. Nie miał talentu Cezara do sprawiania, by trybuci czuli się komfortowo i zmieniania słabszych odpowiedzi w interesujące. Wiedział jednak, kiedy usiąść i pozwolić salutom pokazać swoje umiejętności, takie jak gracja Lucy Siwobrody śpiewa podczas wywiadu. Później otrzymał zadanie prowadzenia gier, co obejmowało opisanie nowych systemów sponsorowania i zakładów, a także próbę przedstawienia komentarza, aby zrekompensować niektóre wolne momenty gier.

READ  No More Blue Tomorrow: Inland Empire Davida Lyncha powraca do kin | Cechy

Ze względu na nowość roli, Lucky nie zawsze był najlepszy w prowadzeniu/przeprowadzaniu wywiadów. Czasami ośmieszał się, rozmawiając z najbardziej dumnymi i prestiżowymi władzami Kapitolu, takimi jak dr Gol i Dean Highbottom. Kiedy nie mógł znaleźć odpowiednich słów lub znalazł się w niezręcznej sytuacji, uciekał się do głupich sztuczek magicznych lub zabierał na scenę swoją ulubioną papugę Jubilee, aby przemawiała do publiczności. Czasami bardziej odpowiadał mu komiks z książki, a także zawierał ekstrawagancję i dziwactwo niektórych mieszkańców Kapitolu. W końcu poradził sobie na tyle dobrze, że dr Gul zasugerował, że będzie nadal pełnić tę rolę.

W igrzyska śmierciokazuje się, że Cezar był gospodarzem przez 40 lat do czasu Igrzysk Śmierci 74. Lucky mógł gościć od 10 do 34 cykli, zanim przyjął tę rolę przez jego syna lub siostrzeńca Cezara. Okaże się, czy Igrzyska Śmierci: Pieśń ptaka śpiewającego i wężas potwierdziłoby związek Lucky’ego z Cezarem i jego kadencję jako gospodarza.

(przedstawiony obraz: Lionsgate)

Czy masz wskazówkę, którą powinniśmy znać? [email protected]