Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

King's Food zdobywa cztery nagrody za catering sektora publicznego

King's Food zdobywa cztery nagrody za catering sektora publicznego

Zespół otrzymał nagrody za ograniczanie marnowania żywności, promowanie zrównoważonego rozwoju i dostarczanie pożywnej żywności

King's Food ma przyjemność ogłosić cztery ostatnie znaczące zwycięstwa Nagrody cateringowe sektora publicznego.

Nagrody te honorują doskonałość w cateringu w sektorze publicznym na uniwersytetach, w szkołach, szpitalach, domach opieki, więzieniach i siłach zbrojnych.

Zespół otrzymał nagrodę University Catering Award za ograniczanie marnowania żywności i promowanie zrównoważonego rozwoju, a nagroda za zrównoważony rozwój stanowi wyraz uznania dla ich zaangażowania w przejrzystość.

„Uwielbiamy pozyskiwać lokalne składniki i ograniczać ilość odpadów opakowaniowych, gdzie tylko możemy” – powiedział Manish Shah, zastępca dyrektora King's Food. „Pamiętamy także o dzieleniu się śladem węglowym naszych potraw, aby nasi klienci mogli dokonywać świadomych wyborów”.

Menedżer ds. sprzedaży detalicznej Lisa Connellan otrzymała nagrodę Unsung Hero Award za to, że zawsze dokłada wszelkich starań, aby wspierać naszych klientów, współpracowników i szerszą społeczność.

To wielki zaszczyt znaleźć się wśród tak utalentowanych osób w sektorze publicznym. Jestem tylko małą częścią znacznie większego zespołu, co pozwala mi pracować najlepiej jak potrafię. Jestem dumny, że odegrałem małą rolę w podniesieniu poprzeczki dla wspaniałych rzeczy, które robimy w King's

Lisa Connellan, dyrektor ds. sprzedaży detalicznej

Zespół King's Food został także uhonorowany nagrodą Health and Nutrition Award za swoje wysiłki edukacyjne, polegające na uczeniu kolejnych pokoleń zdrowych wyborów żywieniowych zapewniających lepszą przyszłość.

Doktor Rachel Gibson i zespół King Nutrition analizują menu i uwzględniają wyniki wielokrotnie nagradzanych badań w naszych technikach jedzenia i gotowania. Posiłki zawierają obecnie średnio 25 gramów białka. Posiłki w porze lunchu zawierały redukcję soli o 0,464 g (redukcja o 13%) i wzrost zawartości błonnika o 30% w porcji, z 9,7 g do 12,4 g, co zapewniało dwie porcje dziennego zapotrzebowania na warzywa dla dorosłych.

Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy docenieni za nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój, zdrowie i wpływ na społeczność. Nagrody te są świadectwem fantastycznej pracy wykonanej przez zespół Kings Food i inspirują nas do dalszego podnoszenia poprzeczki w branży cateringowej w sektorze publicznym.

Charles Gallagher, dyrektor ds. usług biznesowych, nieruchomości i obiektów w King's College