Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Klient przełknął ślinę, gdy podłoga w centrum handlowym się zawaliła

Klient przełknął ślinę, gdy podłoga w centrum handlowym się zawaliła

Kobieta i pracownik budowlany zostali uwięzieni pod gruzami po zawaleniu się piętra centrum handlowego w wyniku dramatycznego zdarzenia zarejestrowanego na kamerze CCTV.

Lee McLean, dyrektor naczelny Grapes and Wine Australia, powiedział, że Chiny oficjalnie zniosły cła na australijskie wina, to „naprawdę dobra wiadomość”, ponieważ branża ma za sobą „kilka lat bardzo trudnych czasów”. Na australijski eksport o wartości 20 miliardów dolarów w latach 2020 i 2021 nałożono cła. Ministerstwo Handlu w Pekinie ogłosiło, że „nie ma już potrzeby nakładania ceł antydumpingowych i wyrównawczych na import produktów związanych z winem pochodzącym z Australii”. „To naprawdę dobra wiadomość” – powiedział McLean gospodarzowi Sky News, Steve’owi Price’owi. „Przeżyliśmy kilka lat bardzo trudnych czasów. „Ogłoszenie z ostatniej nocy… to wspaniała wiadomość dla australijskich plantatorów winogron i winiarzy”.

Na nagraniu widać kobietę przechodzącą przez piętro sklepu odzieżowego na drugim piętrze centrum handlowego w Zhenjiang w prowincji Jiangsu.

Podłoga nagle się zawaliła, całkowicie połykając kobietę i dwa wieszaki z ubraniami.

Klient wpadł do ogromnej dziury, gdy nagle zawaliło się drugie piętro galerii handlowej. Nagranie z kamery monitorującej zarejestrowane w Zhenjiang w Jiangsu w Chinach pokazuje kobietę przeglądającą ubrania w sklepie 23 marca.

Dwie osoby odniosły lekkie obrażenia. Zdjęcie: Dostarczone

Przy okazji upuszczono manekina. Zdjęcie: Dostarczone

Lokalne media podały, że kobieta i pracownik budowlany zostali uwięzieni, ale zostali uwolnieni przez ekipy ratunkowe. Zostali zabrani do pobliskiego szpitala, ale ich stan jest już stabilny.

Menedżer centrum handlowego powiedział, że według niego zawalenie było spowodowane uszkodzeniem ściany nośnej, ale dochodzenie jest nadal w toku.

Na początku tego miesiąca dwudziestu strażaków wezwano do biurowca w Sydney po tym, jak pod budynkiem otworzył się dół.

Z okolicy ewakuowano około 20 osób, a strażacy pracowali nad stabilizacją miejsca.

READ  Były prawnik Donalda Trumpa, Sidney Powell, przyznał się do winy w sprawie Gruzji

Premier Nowej Południowej Walii Chris Minns powiedział, że inżynierowie budowlani ocenią, czy dziura ma związek z budową tunelu M6.