Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kobieta dzieli się okropnymi obrażeniami od hakowania jajek na twardo na TikTok

Brytyjska kobieta, której twarz została mocno spalona podczas próby gotowania jajek w koszulce w kuchence mikrofalowej z wirusowym TikTok, wypowiedziała się przeciwko poradom kulinarnym, ostrzegając innych, aby ich nie próbowali.

Chantelle Conway z Farnworth niedaleko Manchesteru w Anglii podzieliła się swoimi przerażającymi oparzeniami, mówiąc widzom, że „spaliła całą moją twarz i szyję” po hakowaniu, kiedy jajko niespodziewanie eksplodowało i eksplodowało na jej twarzy.

Ha TIK Tok Film, który udostępniono 12 lipca, obejrzano ponad 120 000 razy i zachęca ludzi do dwukrotnego zastanowienia się przed próbą szybkiego gotowania jajka.

“Proszę, proszę, proszę, ludzie przestają robić jajka na twardo w kuchence mikrofalowej. Miałem bardzo, bardzo szczęście” – napisał 25-latek.

Związane z: Nowe “niesamowite” Woolies. Maszyna do robienia zakupów

Jajko na twardo Chantelle zyskało popularność w ciągu ostatnich kilku miesięcy jako „niezawodny” sposób na uzyskanie idealnego jajka na twardo.

Polega to na rozbijaniu jajka w misce z wodą za pomocą łyżki stołowej octu i wypalaniu go przez 90 sekund w kuchence mikrofalowej.

Jednak bez wiedzy Chantelle był to przepis na katastrofę.

Wyjaśnione jej przez matkę dwójki dzieci wirusowe wideo Że zimna łyżka, której użyła do wyjęcia jajka, zareagowała z wrzącą wodą, powodując uwolnienie płonącego płynu na jej „twarz i szyję”.

„Wszystko eksplodowało na mojej twarzy, to najgorsza rzecz, przez jaką kiedykolwiek przeszłam” – wyjaśniła na platformie mediów społecznościowych.

Związane z: Ostrzeżenie przed wirusem dla „wegańskiej” Maca

Chantelle, która w czasie wypadku była sama w domu z 18-miesięczną córką Heidi River Poole, szybko wylała na siebie zimną wodę, co, jak powiedzieli później lekarze, uratowało jej oparzenia trzeciego stopnia.

Poważnie ranna kobieta nawiązała kontakt ze swoim byłym partnerem Markiem Ballem (34 lata), który zabrał ją do szpitala Royal Bolton Hospital.

READ  Jacinda Ardern ostrzega przed „konsekwencjami” po przyłapaniu trzech mieszkańców Melbourne na próbie wjazdu do Nowej Zelandii | Nowa Zelandia

Lekarze nałożyli na jej rany żelową maskę i podali jej morfinę na ból, rozpoczynając długi proces gojenia, który dokumentowała na TikTok.

W ciągu kilku tygodni jej twarz była pokryta pęcherzami i łuszczącą się, martwa skóra pokryta plamami na rękach matki.

„To było tak absurdalne z mojej strony, że to zrobiłem i po prostu chcę, aby więcej ludzi wiedziało, co może się stać, aby nie przydarzyło się to nikomu innemu” – powiedziała swoim zwolennikom w jednym z filmów.

“Dostaję retrospekcje, a to powstrzymuje mnie przed gotowaniem. Nigdy więcej nie będę miał jajka, ponieważ jestem tak zszokowany. “

Jej twarz wygląda teraz „o wiele lepiej” w jej najnowszym filmie.

Zakończyć rozmowę Umieść tweeta | [email protected]