Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kolekcja zdjęć Thor 4 przywołuje użycie fotografii mandaloriańskiej

Nowe obrazy z kolekcji Thor: Love and Thunder pokazują, w jaki sposób Marvel Studios korzysta z technologii obrazowania, którą Lucasfilm po raz pierwszy zastosował w The Mandalorian.

Thor: Miłość i grzmot Filmy z zestawów LED StageCraft firmy ILM są używane po raz pierwszy w Lucasfilm Mandalorian. Reżyser Taika Waititi i Chris Hemsworth spotykają się w czwartym solowym filmie God of Thunder po sukcesie ich początkowej współpracy w Wynajem motocykli. Film jest w produkcji od kilku miesięcy po tym, jak koronawirus znacznie opóźnił początkowy harmonogram kręcenia.

Aby rozpocząć pracę w Australii w styczniu 2021 r., Thor: Miłość i grzmot Główne zdjęcia są kontynuowane, gdy pojawia się więcej szczegółów na temat projektu. Kiedy po raz pierwszy ogłoszono to podczas Billboard Hall H w Marvel Studios w San Diego Comic-Con 2019, Hemsworth i Tessa Thompson jako Valkyrie i Natalie Portman jako Jane Foster byli jedynymi członkami obsady, którzy zostali ogłoszeni. Od tego czasu film zasadniczo urósł do grupy obejmującej kilku Strażników Galaktyki i Lady Sif. Christian Bale zagra Gorr the God Butcher – głównego antagonistę opowieści, a ostatnio Russell Crowe ogłosił, że wciela się w Zeusa. Pośród tego wszystkiego Waititi skupił się na produkcji, która dostarcza sporadyczne aktualizacje.

Kontynuuj przewijanie, aby czytać dalej
Kliknij poniższy przycisk, aby szybko rozpocząć ten artykuł.

Powiązane: Wszystkie 14 filmów Marvela wydanych po Falcon & Winter Soldier

Z najnowszego wpisu reżysera na Instagramie wynika, że ​​prace nad nim trwają Thor: Miłość i grzmot Jego córki odwiedzają go podczas pracy. Waititi Podzielił się z nimi kilkoma fotkami i ujawnił, że kręcenie filmu poruszyło się w zestawie StageCraft LED. Wcześniej ujawniono, że ILM buduje kolejną fazę, podobną do tej, do której był używany Mandalorian W Fox Studios Australia przygotowuje się do nadchodzącego hitu Marvel Studios. Teraz wydaje się, że jest używany w całości. Sprawdź obrazki poniżej:

READ  Tegoroczny Ghostrunner 2 został potwierdzony, ponieważ udostępniono nowy zwiastun

Warto zauważyć, że podobnie jak jego współtwórca MCU, Waititi był także aktorem i reżyserem Mandalorian Sezon 1. Wciel się w rolę pielęgniarki IG-11, która została zabójcą i robotem, która poświęca swoje życie, aby Dean Darren i Grougo mogli uciec przed poplecznikami Mov Gideona. Wyreżyserował także ostatni odcinek pierwszego sezonu serialu i chociaż nie wiadomo, ile z tego odcinka zostało nakręcone w ramach „The Volume”, praca nad projektem pozwoliła mu poznać cały proces twórcy Johna Favreau i reżysera. Dave Filoni. Teraz używa tego, czego się nauczył Mandalorian w Thor: Miłość i grzmot Jak widać na tych nowych zdjęciach.

Przed wprowadzeniem do zestawu StageCraft LED film Marvel Studios był również kręcony na zewnątrz. Nieoficjalny zestaw Thor: Miłość i grzmot Zdjęcia pojawiły się z jej kolekcji w ciągu ostatnich kilku miesięcy, która obejmuje pierwsze spojrzenie na Thora, a także przed Mighty Thor Jane. W międzyczasie na klifie zbudowano ogromny praktyczny zestaw naśladujący oryginalny zestaw Asgard z jego okazałymi filarami. Prawdopodobnie użyje MandalorianBędzie to „objętość” specyficzna dla węgierskich scen, co znacznie ułatwi dopracowanie ujęć VFX podczas postprodukcji.

Więcej: Avengers: każda scena usunięta (i dlaczego zostały obcięte)

Źródło: Taika Waititi

  • Czarna Wdowa (2021)Data wydania: 09 lipca 2021
  • Shang Qi i legenda dziesięciu odcinków (2021)Data premiery: 3 września 2021 r
  • Wieczność (2021)Data wydania: 5 listopada 2021 r
  • Spider-Man: No Way Home (2021)Data premiery: 17 grudnia 2021 r
  • Strange Doctor in the Multiverse of Insanity (2022)Data wydania: 25 marca 2022 r
  • Thor: Miłość i grzmot (2022)Data premiery: 6 maja 2022 r
  • Czarna Pantera 2 (2022)Data wydania: 08 lipca 2022 r
  • Kapitan Marvel 2 (2022)Data wydania: 11 listopada 2022 r
READ  Tak wyglądał Tom Ellis 20 lat temu. Lucyfer zagrał swoją pierwszą nierozpoznawalną rolę telewizyjną

Straszne historie Freddy'ego Kruegera Leatherfathera do opowiedzenia w mrocznej grafice fanowskiej

Narysuj Freddy’ego i inne ikony horroru jako przerażające historie do opowiedzenia w ciemnych postaciach


O autorze