Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zwiastun PS Plus Video Pass zawiera bonusy dla polskich członków

Sony uruchomiło usługę przesyłania strumieniowego PS Plus Video Pass z polską reklamą oferującą podgląd tego, co będzie dostępne.

Sony wprowadziło PS Plus Video Pass, czyli wbudowaną usługę przesyłania strumieniowego wideo na żądanie PS więcejJest jednak dostępny tylko w Polsce. Firma twierdzi, że usługa jest w fazie testów, a później zdecyduje, czy udostępnić ją abonentom na całym świecie.

Szczegóły dotyczące PS Plus Video Pass pojawiły się 21 kwietnia, kiedy logo usługi przesyłania strumieniowego zostało opublikowane na stronie internetowej Sony wraz z opisem na polskiej stronie internetowej firmy. Następnego dnia wiceprezes Nick Maguire z Global Services Sony Interactive Entertainment opowiedział o usłudze w wywiadzie dla polskiego portalu Spider’s Web. W wywiadzie Maguire potwierdził, że usługa przesyłania strumieniowego będzie dostępna dla posiadaczy PS4 i PS5 z abonamentem PS Plus bez dodatkowych kosztów.

POWIĄZANE: Czego można się spodziewać po statusie PlayStation w tym tygodniu

Maguire ujawnił również, że usługa będzie dostępna w Polsce tylko do momentu, gdy Sony zbierze wystarczającą ilość danych o użytkowaniu, aby określić, czy aplikacja zostanie uruchomiona na całym świecie. Dodał jednak, że istnieje możliwość, że usługa przesyłania strumieniowego nigdy nie otrzyma szerokiego wydania. Uruchamia PS Plus Video Pass z 15 filmami i sześcioma programami telewizyjnymi, w tym takimi jak ZatrućI Jumanji, I Zomebieland: Kliknij dwukrotnie. Więcej filmów i programów będzie dodawanych do usługi co trzy miesiące, aż do zakończenia fazy próbnej. Premierze towarzyszył wydany dziś polski zwiastun.

Według Maguire, Sony zdecydowało się przetestować usługę w Polsce w oparciu o konkretne dane. Sony planuje wykorzystać wersję beta do śledzenia najczęściej oglądanych filmów i programów, a także liczby przypadków, w których subskrybenci korzystają z usługi przesyłania strumieniowego PS Plus. Zebrane dane pozwolą ustalić, czy Sony udostępni film PS Plus w szerokim zakresie.

READ  Christina Applegate „nie może znieść” i „nie brała prysznica od trzech tygodni” po strasznym nawrocie stwardnienia rozsianego

PS Plus Video Pass jest prawdopodobnie częścią strategii Sony polegającej na konkurowaniu z Xbox Game Pass. Sony z trudem nadążało za udaną usługą Game Pass Microsoftu, która zapewnia subskrybentom dostęp do dużej biblioteki gier, od nowych wydań po klasyki Xbox. Ale Microsoft nie ma dostępu do ogromnego katalogu filmów i programów telewizyjnych, takich jak Sony. Sony jest również właścicielem firm animacyjnych Funimation i Crunchyroll i może dodawać oferty z tych studiów do swojej przepustki wideo. Oznacza to, że PS plus Video Pass może zapewnić Sony bardzo potrzebną funkcję w porównaniu z Xbox Game Pass.

Wydaje się również, że PS Plus podniósł swoją ofertę gier w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Zawiera najnowsze dodatki Remake Final Fantasy 7 I wiele Call of Duty Tytuły i wielu fanów wyraziło chęć zobaczenia, jak Sony rozszerza bibliotekę PS Plus. Horyzonty miast I Symulator Farmy Pojawi się na PS Plus w maju.

Co więcej: odpowiedzią Sony na Xbox Game Pass nie może być zapobieganie temu w grach

Źródło: Popchnij pudełko

Super Mario tak

Nintendo chce wiedzieć, co fani myślą o Mario