Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Komik Sami Ji śpiewa piosenkę „I Can’t Call Australia Home” w odpowiedzi na zakaz podróżowania nałożony przez rząd

Komik odtworzył kultową australijską melodię, aby zadać poważny cios rządowi federalnemu i zakazowi podróżowania obywatelom za granicą.

Komik Sammy J, który pracuje dla ABC, podjął się klasycznej melodii Petera Allena Nadal dzwonię do Australii Aby wyjaśnić surową rzeczywistość, z którą mierzy się wielu Australijczyków.

Sami J. przepisał tekst i zmienił nazwę piosenki, Nie mogę zadzwonić do domu w Australii.

„Byłem w miastach, które zawsze się zamykają, od Paryża po Auckland i stare miasto Londynu, a teraz utknąłem na zewnątrz, a moja szansa zniknęła, nie mogę zadzwonić do Australii” – zaśpiewał na fortepianie, w sparafrazowanej piosence.

„Przeprowadziłem się do Wielkiej Brytanii w 2019 roku, a teraz spędzam dni na odświeżaniu ekranu … Próbowałem zarezerwować lot, ale wszystkie loty są wykonane i nie mogę zadzwonić do Australii do domu”.

Sami Ji wspomniał również o ogromnej liczbie celebrytów i tenisistów, którzy przybyli do Australii.

„Wszyscy tenisiści, którzy podróżują po całym świecie, są poddawani kwarantannie w luksusowym apartamencie… Mam nadzieję, że wrócę, a on zarabia 10 000 $, aby zabezpieczyć moje miejsce.

– Cóż, widziałem Zaca Efrona w Byron Bay, minął mnie i mruknął w krytyczny dzień, ponieważ wiedział, że to, o czym wiedzieliśmy, nie jest dobre, więc jak nazywa Australię domem?

W piosence Sammy J mówił także o zakazie podróżowania po Indiach, Który uniemożliwił jakiemukolwiek obywatelowi Australii próbę powrotu do domu z kraju zniszczonego przez koronawirusa przez dwa tygodnie.

Premier Scott Morrison potwierdził dzisiaj, że zakaz, na który nałożono kary, w tym grzywnę w wysokości 66 000 USD lub pięć lat więzienia, wygaśnie 15 maja.

„Mój przyjaciel jest Australijczykiem pochodzenia indyjskiego, jego matka zmarła w zeszłym tygodniu, więc pojechał do Bombaju i wydaje się to trochę trudne, skąd wiedział, że zostanie uwięziony za próbę powrotu do domu” – śpiewa Sami J.

READ  Dyrektor generalny firmy produkującej napoje, humanoidalny robot, twierdzi, że nie ma weekendów i zawsze pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

„Tak jest w takim razie. Nasi obywatele są porzucani w niebezpiecznym miejscu, a ponieważ zmagają się z dostosowaniem, mam nadzieję, że nie chodzi o kolor ich twarzy.

„I pewnego dnia znów będziemy razem, kiedy będziemy dzielić loch na zimnej betonowej podłodze, ale nawet wtedy oni są uwięzieni i czuję się samotny, ponieważ nie mogę nazwać Australii domem”.

Pan Morrison powiedział dzisiaj, że nakaz ochrony biologicznej przeciwko Australijczykom próbującym opuścić Indie był „Działa dokładnie tak, jak powinien ”.

T.Kapelusz pozostanie niezmieniony do 15 maja ”, powiedział dziennikarzom z Hunter Valley w NSW.

„Komitet Bezpieczeństwa Narodowego Rady Ministrów potwierdził, że do tego czasu wykona swoją misję, w związku z czym nie widzimy potrzeby jej przedłużania poza ten termin”.