Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sally Hansen wypuściła linię lakierów do paznokci Cruella i mamy obsesję

Na cześć nadchodzącej premiery Disney’s Cruella wygląda na to, że Sally Hansen postanowiła zapewnić nam to, co najlepsze – lakier do paznokci!

25 kwietnia W stylu Zgłosiliśmy pojawienie się nowej linii żelowych lakierów do paznokci i wiedzieliśmy, że musimy mieć oczy szeroko otwarte na te piękności. I zgadnij co? Spełniły się!

Zgadza się, linia lakierów do paznokci Sally Hansen x Cruella jest teraz oficjalnie zauważana w sklepach takich jak Target i jak powiedziałem w moim adresie – mam obsesję! Mówimy o trzynastu nowych lakierach żelowych z linii Miracle Gel firmy Sally Hansen w różnych odważnych kolorach.

Biorąc pod uwagę, że Cruella de Vil jest prawdopodobnie jedną z najmodniejszych postaci w arsenale Disneya (nawet jeśli jej kostiumy są kosztem szczeniąt Dalmacji!), Ma sens, że chociaż te lakiery do paznokci są odważne i pasują do samego filmu, są również idealna do tego, co popularne w roku 2021. Ponieważ jest to postać, która inspirowała modę w przeszłości, warto nadać jej linię lakieru, aby zainspirować nowe trendy w czasie jej oryginalnej historii. Może i jest złośliwa, ale dobrze sobie z tym radzi.

Sally Hansen czerpie inspirację z roku 2021 i nowego filmu Cruella przedstawiającego tę obowiązkową kolekcję lakierów żelowych do paznokci

Może to same kolory lub fakt, że nazwy są tak zabawne, ale już planuję kolory, których będę potrzebować w moim życiu na dłuższą metę. W końcu są to kolory z limitowanej edycji, więc kiedy znikną, nie będziemy mogli się nimi cieszyć.

Mówi się, że jestem tu dla Onyxa, The DeVil tkwi w szczegółach, Greyfitti, a nie ze względu na kompatybilność. Na poziomie osobistym jest piękniejsza niż na zdjęciach i to wszystko, co muszę wiedzieć.

Lakier do paznokci Sally Hansen x Cruella jest idealny dla tych z nas, którzy planują zrobić wszystko, co w ich mocy, aby świętować premierę nowego filmu Disneya 28 maja. A jak najlepiej to zrobić przygotowując premierę na te paznokcie?

READ  Książę William odwiedza Polskę, aby wesprzeć sojusznika, który pomaga Ukrainie

Czy widziałeś nową linię lakierów hybrydowych Sally Hansen x Cruella w pobliskim sklepie? Co myślisz o tej grupie? Czy mógłbyś samodzielnie wyłączyć którąkolwiek z tych pasty? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej.