Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kompletny przewodnik po rankingowym systemie punktów rozdziału League of Legends na sezon 2023

Sezon League of Legends 2023 jest tuż za rogiem, a fani nie mogą się doczekać towarzyszących mu zmian i aktualizacji. Ważną zmianą w nadchodzącym sezonie będzie dostosowanie systemu punktów podziału w trybie rankingowym, które wpłynie na sposób, w jaki gracze pną się w rankingach i rywalizują w dywizjach.

Nowy system będzie kładł nacisk na spójność i grę strategiczną, utrudniając graczom awans w kolejnych stopniach.

Dzięki tym zmianom w systemie rankingowym, trzeba będzie dostosować swoje style gry i strategie do nadchodzącej meta. Wdrożenie tych nowych zmian sprawi, że League of Legends stanie się bardziej ekscytujące dla weteranów i nowicjuszy. Co więcej, gra stale równoważy istniejących bohaterów i przedmioty poprzez regularne łatki, co zapewnia bardziej konkurencyjną i uczciwą rozgrywkę.

Deweloper Riot Games, Riot Auberaun, właśnie udostępnił informacje dotyczące zmian w punktach podziału, które zostaną wprowadzone od sezonu 13.


League of Legends Sezon 13 Zmiany w punktach rozdziału rankingowego

Godne uwagi modyfikacje

Riot Auberaun zauważa, że ​​punkty podziału będą wynosić 10 za zwycięstwa i 6 za przegrane w sezonie 2023. W transmisjach na żywo SP można zdobyć tylko za zwycięstwa, 20 za tryb ulubiony, 25 za tryb drugorzędny i 30 za autouzupełnianie. Liczby bonusowe zostały również zmienione na sezon 2023. https://t.co/E4SgeY58rl

Riot Auberaun ujawnił na Reddicie, że nadchodzący system SP (Split Points) Liga legend sezonu 13 zostanie zmienione. Obecnie jest to 10 SP za zwycięstwo i 6 SP za przegraną. Inne zasady autouzupełniania lub drugorzędne nie mają już zastosowania.

READ  Blizzard mówi, że Battle.net odzyskał zdrowie po ataku DDoS

Jednak gdy modyfikacje Punktów podziału zaczną działać, można je uzyskać tylko poprzez zwycięstwa. Preferowana pozycja to SP20, z pozycją drugorzędną i autouzupełnianiem odpowiednio na SP25 i SP30.

Liczby bonusowe na nadchodzący sezon również zostały zmienione Gry Riot Projektant Spideraxe wyjaśnił na Twitterze.

Wyjaśnia również, że Zwycięska skórka będzie kosztować 1600 funtów syryjskich za srebro i mniej oraz 80 funtów syryjskich za złoto i więcej. Stały fragment bohatera będzie kosztował 240 SP, a podzielona ikona 320.


Śledzenie nagród

Śledzenie nagród na następny sezon sezonu rankingowego League of Legends 2023 (zdjęcie za pośrednictwem Riot Games)
Śledzenie nagród na następny sezon sezonu rankingowego League of Legends 2023 (zdjęcie za pośrednictwem Riot Games)

Bonusowy utwór League of Legends pora roku 2023 będzie dostępny, aby zanotować wszystkie podzielone punkty i nagrodę za postęp. Należy również pamiętać, że nadal będą otrzymywać Barwy w oparciu o ich rangi. Dlatego jeśli srebrny gracz kwalifikuje się do spokoju, może otrzymać tylko srebrny medal.

Riot Auberaun kontynuował, mówiąc, że zmiany zostały wprowadzone, aby całkowicie zresetować system dywizji rankingowej League of Legends. Zrobiono to, aby stare wartości nie miały nic wspólnego z nowym systemem. Ponadto stwierdził, że jest to najbardziej praktyczny sposób na zachowanie koncepcji punktów podziału i powiązanych systemów oraz tworzenie ulepszeń.

Auberaun powiedział również, że deweloperzy Riot Games pracują obecnie nad mnóstwem rekomendacji run i nadchodzących kontynuacji sezonu. Kilku graczy skarżyło się podczas tego na usterki w selektorze run bohater Wybór.

Te modyfikacje wyglądają interesująco, gdy wchodzimy w sezon 13 LOL. Nadchodzący split rankingowy obiecuje zabawne nagrody podczas podróży rankingowej, która rozpocznie się 10 stycznia.

Pod redakcją Sejo Samuela Paula