Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Konserwatywna angielska osobowość medialna Katie Hopkins przyznała się do złamania zasad kwarantanny hotelowej w Sydney

„Jest równie zapierający dech w piersiach, co miażdżący duszę” – napisała.

Ładowanie

„To cios w twarz dla wszystkich Australijczyków za granicą, którzy nie mogą wrócić do domu” – napisał na Twitterze Alon z Sydney.

Przybycie prawicowego komentatora pojawia się, gdy amerykańska gwiazda Caitlyn Jenner również przybyła w tym tygodniu do Sydney, aby pojawić się w nadchodzącej serii Channel 7 Duży brat, Dla mnie witryna z wiadomościami o celebrytach TMZ.

Przybycie celebryty do kraju następuje, gdy co najmniej 30 000 Australijczyków pozostaje unieruchomionych za granicą, a liczba powracających pasażerów została zmniejszona o połowę do około 3000 tygodniowo.

Rzeczniczka Channel 7 nie potwierdziła, czy Hopkins i Jenner zostali sprowadzeni do Australii na koncert, kiedy się skontaktowali. Wiek A Sydney Morning Herold.

Przecieki kwarantanny w byłych hotelach w Australii są obwiniane o zakaźnych gości hotelowych, którzy rozprzestrzeniają COVID-19 na korytarzach i zainfekowany personel.

Zdumiewający termin dostawy żywności jest próbą złagodzenia tego ryzyka.

Pani Hopkins powiedziała we wcześniejszym nagraniu wideo nadal zamieszczonym na jej koncie, że uważa, że ​​​​zamknięcia są „największym oszustwem w historii”.

„Zanim zapytasz, jak się tu dostałem, będziesz wiedział, że zawsze nazywałam zamknięcie największym oszustwem w historii ludzkości – nigdy nie byłam w to zamieszana” – powiedziała w filmie, który został wydany w piątek z jej Sydney pokój hotelowy. .

„Więc jeśli chodzi o hipokryzję, widzę to, gdy politycy zamykają ludzi, ale nigdy nie byłem jej orędownikiem”.

Następnie opowiada swoim zwolennikom, jak ponad 12 milionów Australijczyków zostało zamkniętych w Melbourne i Sydney, ponieważ przywódcy polityczni byli w stanie „przekrzywić rozmowę na temat COVID”, tak aby dotyczyła przypadków, a nie zgonów lub leczenia szpitalnego.

„W Melbourne są tylko trzy przypadki, a mimo to Melbourne przeszło najcięższą blokadę” – powiedziała.

„Trudno jest wiele zauważyć, gdy jesteś w izolacji lub w kwarantannie, ale widzę, że jest to kraj, który jest bardzo nieszczęśliwy i głęboko zaniepokojony przez [just a few] Covid przypadki.

Obecnie w Wiktorii są 43 lokalne przypadki bez hospitalizacji i zgonów.

Sydney ma 1039 aktywnych spraw. W szpitalu przebywa 75, w tym 21 na oddziale intensywnej terapii. Zginęły trzy osoby.

Skontaktowano się z panią Hopkins w celu uzyskania odpowiedzi.

Bądź na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami związanymi z pandemią dzięki aktualizacji Corona Virus. Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera.

READ  Gwiazda Will & Grace, Debra Messing, jest zdezorientowana nowym występem Kim Kardashian