Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Studio nie zamknie kanałów w Polsce. Co o tym wiemy? jaki jest powód?

W związku z wejściem nowej platformy, jaką jest Disney+ do wielu krajów europejskich, studio zamyka transmisję kanałów Fox i Disney Junior w trzech krajach. Ale nie w Polsce.

Studio nie zamierza, przynajmniej na razie, pozbawiać polskich widzów, zwłaszcza młodszego pokolenia, dostępu do swoich kanałów. Jaki jest tego powód?

Disney – studia zamknięte kanały

W trzech krajach, a może być ich więcej, w Niemczech, Austrii i Szwajcarii Disney zamyka swoje kanały Fox i Disney Junior. Program, na który składają się seriale, bajki i wszelkiego rodzaju animacje, zostanie przeniesiony w październiku tego roku na platformę streamingową, nową platformę Disney VOD – Disney+.

Przeczytaj też: Czy Disney+ będzie zabawny w przyszłym roku? Raporty określają datę uruchomienia platformy…

Jednocześnie część produktów, które do tej pory pojawiły się na Disney Junior trafią do Disney Channel. Jedynymi kanałami, które będą utrzymywane w tych krajach, są National Geographic i National Geographic Wild. Disney nie tknie tego.

Disney – kanały nie będą zamknięte w Polsce

Sposób wyświetlania kanałów Disney Channel w naszym kraju nie ulegnie zmianie. Wszystkie powyższe kanały pozostają niezmienione w programie telewizyjnym. Choć w większości krajów kanały Disneya będą stopniowo przenoszone na platformę nadawczą, np. w Wielkiej Brytanii, to w naszym kraju nie będzie zmian.

Czytaj też: Disney+, Amazon Prime Video, Hulu, Paramount – Czy w Polsce pojawią się nowi konkurenci dla Netflixa?

Tym samym na razie polscy widzowie nadal będą mieli dostęp do dość szerokiego wyboru kanałów Disneya. Należą do nich: Disney Channel, Disney XD, Disney Junior, Fox, Fox Comedy, National Geographic, National Geographic Wild i National Geographic People.

Disney+ – Opóźniona premiera nowej platformy streamingowej

Czy to powód, dla którego kanały Disneya nie zostały usunięte z powodu opóźnienia w uruchomieniu platformy wideo na żądanie Disney+ w Polsce? Oczywiście na takie pytanie nie możemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

READ  Sally Hansen wypuściła linię lakierów do paznokci Cruella i mamy obsesję

Prawdą jest jednak jedno, że uruchomienie platformy Disney VOD w naszym kraju jest już dawno spóźnione. Jakiś czas temu pojawiły się informacje o drugiej połowie 2021 roku, coś było zgłoszone o miesiącach letnich, podczas gdy Disney nie ma konkretnych szczegółów. Studio milczy, co może wskazywać na kolejne opóźnienie premiery platformy Disney+. Pozostaje tylko poczekać na jakieś informacje na ten temat.

Czytaj też: Disney+ w Polsce. Katalog, ceny i data premiery

Disney – napisał

Disney to studio znane przede wszystkim z animacji, animacji i filmów, przeznaczone przede wszystkim dla całej rodziny. Ilość produkcji animowanych jest naprawdę duża, a każdy z nas ma z czego wybierać.

Istnieje również kilka produkcji książkowych opartych na pracach studia Disneya. Polecamy jednak przyjrzeć się postaci założyciela Disneya w książce Walta Disneya. Moc snówprzez Boba Thomasa.

Książka „Walt Disney. The Power of Dreams” Możesz kupić taniej poniżej:

Reklama