Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kontynuacja „Gladiatora”, Sok z żuka Brave Shoots – Deadline

Kontynuacja „Gladiatora”, Sok z żuka Brave Shoots – Deadline

W przeciwieństwie do Covid, który wymusił nagłe i natychmiastowe zamknięcie produkcji filmów fabularnych, które kosztowały studia w dowolnym miejscu na północ od 30 milionów dolarów za obraz, duże hollywoodzkie firmy planują i przygotowują się do strajku WGA, który rozpoczął się dzisiaj od zeszłej jesieni.

W przypadku wielu studiów ich premiery kinowe z 2024 r. są w postprodukcji, choć są pewne wyjątki.

Kontrakty DGA i SAG-AFTRA wygasają dopiero 30 czerwca, a niektóre produkcje filmowe mają rozpocząć się przed tą datą. Studia wymyśliły obejścia: kilka produkcji pomocniczych jest kręconych na zewnątrz, gdzie Kierowcy nie mają dużej obecności, a zamknięcia filmowania są mniej prawdopodobne. Ponadto studia albo mają zamknięte scenariusze do produkcji, Lub został wypisany, ponieważ na planie nie było urzędnika. Priorytet po zamknięciu: najpierw usuń duże zabytki z drogi. W weekend Dnia Pamięci, jeśli WGA nadal strajkuje, powiedziano nam, że studia przeprowadzą kolejną ocenę planowanego czerwcowego rozpoczęcia produkcji.

Powiązane: Pełna relacja z WGA dobiegającego terminu

Związki dyrektorów i przedstawicieli będą musiały funkcjonować do 30 czerwca, kiedy wygasają kontrakty DGA i SAG-AFTRA.

SAG-AFTRA rozesłała pod koniec kwietnia notatkę instruującą członków: „Jeśli masz kontrakt na pracę nad projektem, który kontynuuje produkcję podczas strajku WGA, jesteś prawnie zobowiązany do kontynuowania pracy na podstawie umowy o świadczenie usług osobistych i” zakazu strajku” w układach zbiorowych pracy”. DGA wydała również klauzulę zakazu strajku dla swoich członków.

(LR) Will Smith i Martin Lawrence w filmie „Bad Boys For Life” z 2020 roku

Ben Rothstein/Columbia Images/Everett Collection Dzięki uprzejmości

Wśród tych, którzy obecnie kręcą film, jest Will Smith z Sony, który przywraca obsadę Martina Lawrence’a źli chłopcy 4 Z reżyserami Adelem Elaraby i Bilalem Fallahem w Atlancie. Sony Pogromcy duchów Kontynuację wyreżyserował Gil Keenan w Nowym Jorku (premiera 20 grudnia) oraz dramat romantyczny Blake Lively ze studia Culver City i Jenny Slate. kończy nas, Tytuł Focus Features autorstwa Roberta Eggersa nosferatu, w Europie Środkowej (i na ukończeniu); i legendarny Strach przed śmiercią, który zakończy zdjęcia w Luizjanie za dwa tygodnie. Jest też nowy XX wiek obcy Film Fede Alvareza, który pokazywany jest w Budapeszcie i kończy się w połowie czerwca.

źli chłopcy 4, który nie ma jeszcze daty premiery, będzie kontynuował zdjęcia bez przerwy zgodnie z układami zbiorowymi pracy SAG-AFTRA i DGA. Ma również zakończyć się w połowie czerwca.

Również obecnie w produkcji przez Disney / Marvel Studios Kapitan Ameryka: Nowy porządek świata, Który ma rozpocząć się latem przyszłego roku 3 maja 2024 r. zło, który Universal wyda w dwóch częściach, prawie ukończonych w Londynie; Studio właśnie opublikowało swoje pierwsze zdjęcie na CinemaCon. Zła część 1 W kinach 27 listopada 2024.

Ponownie, jeśli studia mają towary i są gotowe do pracy, rzucają kamerami. Wśród tych, które mają rozpocząć się w czerwcu, jest Marvel Błyskawica (Data wydania: 26 lipca 2024 r.)I Paramount bez tytułu zapaśnik Sequel w Europie (22 listopada 2024) wraz z kilkoma niedatowanymi zdjęciami, w tym Warner Bros. Sok z żuka W Wielkiej Brytanii, 9 czerwca, Clint Eastwood Juror #2 19 czerwca Nowa Linia Mortal Kombat 2.

W międzyczasie trwają prace nad innym głośnym obrazem, który może poczekać, aby uderzyć, Paramount sonic jeż 3 (Data wydania: 20 grudnia 2024 r.) i Superman: Dziedzictwopierwszy film Warner Bros. w uniwersum DC „Gods and Monsters” Jamesa Gunna, którego produkcja ma rozpocząć się na początku 2024 roku, 11 lipca 2025 roku.

Największy wpływ, jaki hit może mieć na te filmy podczas kręcenia, to obracające się kamery bez scenarzysty na planie; W scenariuszu nie można wprowadzać żadnych zmian. Ponadto w przypadku każdego filmu, który jest kręcony w USA, Kierowcy mogą grać z opóźnieniami w produkcji.

Miki 17

Wśród wydań z 2024 roku w postprodukcji znajduje się skład Warner Bros. Barry’ego Levinsona Mądrzy ludzie (Data wydania: 2 lutego), Legendarny Godzilla/Król Kong Reforma (24 marca), Bong Joon-ho Miki 17 (29 marca), Furiosa (24 maja) i nadal nie jest datowany wilk kontra grzebień. Paramount też jest na balu w przyszłym roku Bob Marley: Jedna miłość (12 stycznia), Ciche miejsce: dzień pierwszy (8 marca), Jan Krasiński Jeśli (24 maja) i więcej Mission: Impossible – Dead Reckoning, część druga (28 czerwca).

Projekty na papierze z załącznikami talentów z powodu siły wyższej zostaną określone w miarę trwania strajku. Tak było w przypadku strajku w latach 2007-08, kiedy Warner Bros. zabił spisek George’a Millera. Liga Sprawiedliwych Z Adamem Brodym jako Flashem, a następnie nowymi aktorami Armiem Hammerem jako Batmanem i Megan Gale jako Wonder Woman. Te produkcje PIC były dodatkowo skomplikowane przez brak australijskich ulg podatkowych i potrzebę dopracowania scenariusza przez scenarzystów Kierana i Michelle Mulroney. Inne planowane zdjęcia z odłączeniem obejmowały wtedy Olivera Stone’a Pinkville O masakrze w My Lai podczas wojny w Wietnamie z Brucem Willisem i Channingiem Tatumem.

Harmonogram wydań Disneya wydaje się być bardzo agresywny, biorąc pod uwagę daty premiery anime do początku 2024 roku Elio W dniu 1 marca i Królewna Śnieżka 22 marca.

(LR) Will Ferrell, Anna Friel, Danny McBride i Jorma Tacon w Land of the Lost

Jednak pośpiech też nie pomaga, a strajk w latach 2007-2008 zaowocował mnóstwem filmów, które nie powiodły się w kasie i u krytyków. Na tej liście znalazł się musical Roba Marshalla dziewięć (54 miliony dolarów w kasie na całym świecie, kosztem 80 milionów dolarów) i remake serialu telewizyjnego z lat 70. Willa Ferrella Ląd zaginionych (68,8 mln USD, koszt 100 mln USD). Chociaż w 2001 roku nie było strajku, studia spodziewały się strajku, co doprowadziło do powstania niedogotowanych filmów, takich jak Prawda o Charliem, Reign of Fire I Ciemny niebieski.

Jak wspomniano wcześniej, jeśli strajk WGA potrwa cztery miesiące lub dłużej, wtedy studia będą musiały przesuwać swoje filmy na późniejsze daty premiery, co oznacza zagłębienie się w rok 2024 i później.

READ  Ben Fordham z 2 GB analizuje rankingi radia z pierwszego roku