Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Xbox wprowadza swoją pierwszą konsolę do gier inspirowaną urodą we współpracy z lakierami do paznokciXbox wprowadza swoją pierwszą konsolę do gier inspirowaną urodą we współpracy z lakierami do paznokci

Podkręcając temperaturę na progu zimy, firma Xbox połączyła siły z popularną marką lakierów do paznokci OPI, aby zaprezentować pierwszą w historii konsolę Xbox inspirowaną pięknem — bezprzewodowy kontroler Sunkissed Vibes OPI do konsoli Xbox.

Xbox wcześniej współpracował z OPI w zeszłym roku, aby uruchomić Inspirowana grami paleta na wiosnęTym razem współpraca wprowadza specjalny nowy kontroler bezprzewodowy Xbox z czterema oszałamiającymi letnimi kolorami, zainspirowany nową kolekcją lakierów do paznokci Summer Make the Rules firmy OPI.

Tak, w Australii będzie zimno (i latem w USA), ale możesz wprowadzić lato do swojego domu dzięki blaskowi letniej konsoli.

Zacznij malować własne miniatury — i nie ma powodu, żeby faceci też nie mogli tego zrobić — z pastą Sanding in Stilettos firmy OPI jako idealnym uzupełnieniem błyszczącego górnego pudełka perłowego arbuza. Lub podnieś swój wygląd i połącz odważny, błyszczący panel D z odrobiną Flex on the Beach firmy OPI. Odważniejsi gracze mogą porzucić wszelkie zahamowania i objąć tylną konsolę, zderzaki i drążki sterując niebieskim kolorem Surf Naked firmy OPI. A na koniec ciesz się letnią jasnością przycisku Xbox i wyzwalaczy inspirowanych wszechstronnym stylem pracy i zabawy OPI od letniego poniedziałku do piątku.Kontroler bezprzewodowy Sunkissed Vibes OPI Special Edition dla konsoli Xbox bezproblemowo integruje się z istniejącą konfiguracją konsoli Xbox i obsługuje grę na konsoli, komputerze, telewizorze Smart TV i telefonie komórkowym, dzięki czemu jest stylowym towarzyszem wszędzie tam, gdzie zabierze Cię letnia atmosfera. Konsola kosztuje 99,99 USD tutaj w Australii i tak jest Dostępne w przedsprzedaży Od dziś na wybranych rynkach Xbox na całym świecie. przyjezdny Xbox.com lub lokalnego sprzedawcy, w tym Microsoft Store, aby uzyskać więcej informacji. Letnia kolekcja OPI Make the Rules jest dostępna do kupienia na stronie www.opi.com OPI.com I gdziekolwiek OPI jest sprzedawane, jest już dostępne.

Dołącz do naszej społeczności tutaj i zostań VIP-em.

Zapisz się do newslettera ITWIRE UPDATE tutaj
Dołącz do iTWireTV, naszej społeczności YouTube Tutaj
Wróć do najnowszych wiadomości tutaj

Przewodnik rynkowy firmy Gartner dotyczący NDR 2022

Prawdopodobnie wiesz, że mocno wierzymy w Network Discovery and Response (NDR).

Czy zdajesz sobie sprawę, że firma Gartner zaleca również zespołom ds. bezpieczeństwa nadanie priorytetu rozwiązaniom NDR w celu poprawy wykrywania i reagowania?

Wybór odpowiedniego NDR dla Twojego zespołu i procesu może czasem stanowić największe wyzwanie.

Jeśli chcesz wypróbować Network Discovery and Response, dlaczego nie zacząć od najlepszych?

Vectra Network Detection and Response to najbardziej zaawansowana ofensywna obrona w branży, która opiera się na sztucznej inteligencji w celu identyfikacji i powstrzymania złośliwych taktyk w Twojej sieci bez hałasu i potrzeby odszyfrowywania.

Pobierz przewodnik Gartner Market Guide for Network Detection and Response (NDR) z 2022 r., aby zapoznać się z zaleceniami dotyczącymi rozszerzenia rozwiązań wykrywania sieci i reagowania głębiej na istniejące sieci lokalne i nowe środowiska chmurowe.


Pobierz teraz!

Promuj swoje webinarium na ITWIRE

Wszystko o webinarach.

Budżety marketingowe są teraz skoncentrowane na webinarach wraz z generowaniem leadów.

Jeśli chcesz wypromować seminarium internetowe, zalecamy rozpoczęcie kampanii co najmniej 3-4 tygodnie przed wydarzeniem.

Kampania iTWire będzie obejmować szeroko zakrojoną reklamę na naszej stronie informacyjnej itwire.com oraz wybitną promocję biuletynu https://itwire.com/itwire-update.html, wiadomości promocyjnych i redakcyjnych. Oprócz wywiadu wideo z głównym mówcą w iTWire TV https://www.youtube.com/c/iTWireTV/videos, który zostanie wykorzystany w postach promocyjnych na stronie głównej iTWire.

Teraz, gdy wyszliśmy z blokady, iTWire skoncentruje się na pomocy przy Twoich seminariach internetowych i kampaniach oraz pomocy przy częściowych płatnościach i przedłużonych warunkach, Webinar Business Booster Pack i innych programach wspierających. Możemy również tworzyć reklamy i treści pisane, a także koordynować wywiad wideo.

Chętnie omówimy z Tobą cele Twojej kampanii. Kliknij przycisk poniżej.

Więcej informacji tutaj!

READ  Ta oparta na faktach historia grozy zainspirowała film Jeffreya Deana Morgana