Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Król Karol III, książę Harry i Meghan Markle zebrali się za drzwiami pałacu po raz pierwszy od 2020 roku

Król Karol III był widziany z księciem Harrym i Meghan Markle za drzwiami pałacu we wtorek (czasu lokalnego).

Jego Wysokość trzymał głowę pochyloną i ręce za plecami, podczas gdy Harry i Meghan, wyglądając ponuro, przechodzili obok nich trzymając się za ręce.

Rzadka obserwacja jest pierwszym razem, gdy trio zostało sfotografowane razem od czasu, gdy książę i księżna Sussex ustąpili ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej w 2020 roku.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o brytyjskiej rodzinie królewskiej w mgnieniu oka. Ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta kończy się 31 października 2022

Ale wiadomo, że para brała udział w intymnym spotkaniu zorganizowanym przez 73-latka w domu królowej w centrum Londynu w nocy, gdzie uczestniczyli również książę William i Kate Middleton.

Książę i księżna Sussex dołączyli do króla Karola, królowej Camilli, księcia Williama i Kate Middleton, aby odebrać trumnę zmarłej królowej po jej przybyciu do Pałacu Buckingham we wtorek.

Trumna spocznie na noc w Bow Room, zanim zostanie zabrana do Westminster Hall, aby goście mogli złożyć hołd do pogrzebu w Opactwie Westminsterskim w poniedziałek.

W sobotę książę Harry i Meghan Markle dołączyli do księcia Williama i Kate Middleton podczas wycieczki przed zamkiem Windsor, gdzie powitali życzliwych, którzy przybyli złożyć wyrazy szacunku.

„Wspaniała Czwórka” została schwytana przed bramami pałacu, gdy szli powitać tysiące żałobników, którzy pozdrawiali królową Elżbietę II.

Pałac Kensington ujawnił, że William zaprosił Harry’ego i Meghan, aby dołączyli do niego i Kate poza bramami pałacu, według People.

Królewskie źródło powiedziało, że nowo koronowany książę Walii wierzy, że ten moment jest „ważnym pokazem jedności w bardzo trudnym czasie dla rodziny”.

Relacje między dwoma braćmi były napięte od czasu Megxit w 2020 roku, ale autorka SkyNews.com.au i komentatorka królewska Angela Levine uważają, że śmierć królowej może „pomóc dwóm braciom naprawić ich zerwany związek”.

READ  Znaleziono martwą parę w łóżku z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla

„Nie wiem” – powiedziała Powiedział.

„Jestem pewien, że Królowa byłaby bardzo szczęśliwa widząc ich razem – nawet jeśli wydawałoby się, że jest trochę napięta.

„Ale trudno jest ufać któremukolwiek z nich.”