Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Krzysztof Skoneczny podsumowuje polską sesję zdjęciową dla Rocklin Zoo

Krzysztof Skoneczny podsumowuje polską sesję zdjęciową dla Rocklin Zoo

Produkcja/Finanse Polska

przez

– Zdjęcia do drugiego filmu fabularnego reżysera będą kontynuowane w Los Angeles, a on chce, aby film wyglądał tak, jakby „wyszedł z głowy 17-latka”.

Reżyseria Krzysztof Skoneczy (© Monika Goldszmidt Czarniak)

Zoo Worklina Nakręcony częściowo we Wrocławiu, jest drugim pełnometrażowym filmem w reżyserii Krzysztof Skonecznyktóry wyreżyserował także doceniony przez krytyków serial HBO Światło go oślepiło. Jego styl filmowy łączy wciągającą narrację wizualną z naciskiem na postacie, które stopniowo odkrywają swoje sekrety. Nadchodzący film opowiada o utalentowanej nastoletniej łyżwiarce, której życie wywraca się do góry nogami, gdy poznaje dziewczynę z Rzymu.

(Ciąg dalszy artykułu poniżej – Informacje biznesowe)

„W pracy wkładałem dużo wysiłku Zoo Worklina Ten film został napisany i nakręcony tak, jakby wyszedł z głowy 17-latka. Zdjęcia były wymagające i intensywne, ale jednocześnie satysfakcjonujące – mam poczucie, że udało nam się wychwycić wiele prawdziwych emocji i magicznych scen z rzeczywistości, po autorsku przedstawić Wrocław, pokazać pełne spektrum „charakterów” miasta” – Skonieczny mówi wyłącznie Cineuropa.

Nazwiska głównej obsady, która nie jest profesjonalistką, są na razie trzymane w tajemnicy, choć producenci to potwierdzili Jean Fresh, Renata Danswich, Konrad Elryk Amerykański zawodowy skateboardzista Tony’ego Trujillo Gwiazda też.

„Chcę starszych pokoleń – Pokolenie. Oglądając film, wspomina swoją pierwszą miłość, w której stracił rozum, i pierwszą śmierć, która wywróciła jego świat do góry nogami. Zanurzając się w ich młodość, chcę, aby widzowie przeżyli przygodę z nami – przygodę, z której nie będą chcieli wracać” – podsumowuje Skoneczny.

Według producentów polska część zdjęć została już ukończona, a główne zdjęcia będą teraz kontynuowane w Los Angeles. Zoo Worklina Ma być gotowy pod koniec 2024 roku. Polskim dystrybutorem jest Kino Świat, a sprzedażą zagraniczną zajmuje się FilmNation Entertainment. Producenci są Olga Bebek i Krzysztof Skonieczny (z głębokieOFF), natomiast Alicja Graun Jasik Pełni funkcję producenta zastępczego. Ara Keshishian I Piotr Jackel (ZQ Entertainment) posiada również kredyt producenta. Koproducentami są Dolnośląskie Centrum Filmowe, Canal+ Polska i JUICE.

(Ciąg dalszy artykułu poniżej – Informacje biznesowe)