Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Książę Harry, książę Sussex, przedstawił złowieszczą przepowiednię, która się spełniła

Książę Harry, książę Sussex, przedstawił złowieszczą przepowiednię, która się spełniła

Na miesiąc przed imprezą Dean Street Townhouse Party 2016 napoje, które zmienią bieg historii rodziny królewskiej, napoje, w których brał udział książę Harry, książę Sussex i pewna osoba garnitur Aktorka udzieliła rzadkiego wywiadu redaktorce królewskiej „Sunday Times”, Royi Nikah.

Podczas posiedzenia w Pałacu Kensington przed wyjazdem na Florydę

Jeśli chodzi o Igrzyska Invictus, Harry powiedział: „Jestem w tym specjalnym trybie i zamierzam go używać tak długo, jak mogę, albo dopóki nie stanie się nudny, albo dopóki George nie stanie się bardziej interesujący”.

Sygnał George'a wywołał dużo hałasu – miło było usłyszeć wolny głos, który brzmiał tak optymistycznie i pogodzony z tym, co nas czeka. (Cieszmy się wszyscy sarkastycznym „co”, prawda?)

Chociaż George'owi wciąż daleko do bycia „bardziej interesującym” niż jego wujek, to, co Harry powiedział następnie Nickowi, było przerażające.

Książę powiedział: „Nie ma nic gorszego niż okres w życiu, w którym dokonujesz ogromnych zmian, a potem nagle, z jakiegokolwiek powodu – czy to przez media, czy przez opinię publiczną – poddajesz się. chcesz coś zmienić, ale nikt cię nie słucha.

Porozmawiaj o czymś, co przypadkowo się pojawiło. Harry, około 2024 roku, jest „upadłym” człowiekiem.

Nazwij to ironią, okrutnym zrządzeniem losu lub dowodem na to, że naprawdę jesteśmy „piłkami tenisowymi gwiazd”, ale jedna rzecz, której Harry wyraźnie się wówczas obawiał, spełniła się, ale nie był to George ani jego nieuniknione zejście w dół linię sukcesji, która to spowodowała. To było jego

Praca ręczna.

Odkąd usunął się z królewskiej szachownicy, nie wypuścił jeszcze niczego na dużą skalę

Projekty, które mogłyby odpowiadać rodzajowi pracy, którą wykonywał pod parasolem pałacowym.

W tym miesiącu Harry i jego żona Meghan, księżna Sussex, wyruszyli w swoją pierwszą królewską podróż po Megxit, udając się do Nigerii, aby wspierać niezwykłe Igrzyska Invictus. Był to rodzaj oszałamiającego sukcesu zagranicznego wypadu, o którym dworzanie nie mogli spać.

READ  Michelle Yeoh żyje spokojnie w apartamencie za 1500 funtów za noc

Harry może nie być już w stanie dzwonić w dzwony Opactwa Westminsterskiego w swoje urodziny, ale ze względu na swoją pracę nad Invictus jest tego wart.

Ale. Pomijając wydarzenie sportowe – które, należy zauważyć, zostało zapoczątkowane i rozpoczęte pod auspicjami (i przy wsparciu finansowym) ówczesnej fundacji Williama, Harry’ego i Kate – a co dokładnie zrobił Harry, zaczęło to być niejasne? od tego czasu pasują do siebie?

Mówiąc szerzej, czy w ciągu czterech lat, odkąd porzucił swą funkcję królewską, Harry nadal dokonywał „ogromnej zmiany”?

Oprócz ciągłego i niezachwianego wsparcia księcia dla Invictus, jego osiągnięcia od czasu wylądowania w Stanach Zjednoczonych były zwykle mniej rozległe i dobrze znane. Za pośrednictwem Fundacji Archewell on i Meghan do swoich głównych celów (zdrowie psychiczne, weterani, równość płci) dodali takie cele, jak zwalczanie dezinformacji, zwiększanie bezpieczeństwa przestrzeni internetowej, zdrowie psychiczne i dobro społeczności. Niech zapisy wykażą, że cała ta praca ma wielką wartość i pochwałę.

Kwestią sporną jest tutaj wielkość i wpływ.

Czy pod względem biznesowym niezwiązanym z Invictus Harry 2024 jest nadal tak samo ważny jak Harry 2016? Czy jego głos nadal wywiera taki sam wpływ i dociera daleko i szeroko? Czy książę Sussex nadal ma to samo?

Możliwość zmiany życia i pomocy takim, jakie było w przeszłości?

Teraz, gdy ma całą swobodę, o jakiej kiedykolwiek mógł marzyć, czy odbyło się to kosztem jego zdolności do dokonania „ogromnej zmiany”?

Trudno patrzeć teraz na 39-letniego ojca dwójki dzieci i nie wierzyć, że obawy, które wyrażał Nikah w 2016 roku, spełniły się.

Częściowo wynika to z logistyki – pieniądze, personel i niesamowita umiejętność pozwalania ludziom odbierać telefony i odpowiadać na e-maile, gdy pochodzą z królewskiego adresu, są nie do pobicia. Bez oficjalnego stanowiska, znacznych środków finansowych i wieloletniego biura pełnego doświadczonych rąk, Harry jest na słabej pozycji.

READ  Meghan Markle nosi naszyjnik z krzyżem księżnej Diany w Nigerii, prezent od księcia Harry'ego (ekskluzywnie)

Ale tutaj pojawia się także szersze pytanie egzystencjalne. Jeśli monarchia nie do końca wiedziała, co zrobić z częściami zamiennymi (oprócz pozwalania im zanurzać głowy w kadziach z czerwonym winem lub wysyłać na krucjaty), to nikt, nawet Harry, nie zdawał się zastanawiać, co rozwiązaniem było. Aby zrobić część zamienną, wyjechała do Kalifornii na niezależną pracę.

2024 Harry to mężczyzna, który wyrwał się z więzienia królewskiego życia i stara się odnaleźć równowagę oraz silną, na nowo zdefiniowaną tożsamość publiczną.

Nie oznacza to jednak, że gdyby pozostał w Wielkiej Brytanii, wszystko również byłoby idealne, ponieważ w przypadku księcia Sussex panuje tu pewna cecha „cholera, jeśli to zrobi, cholera, jeśli nie weźmie w tym udziału”. zbyt.

Jeśli on i Meghan zostaną w Wielkiej Brytanii, jeśli król Karol nie będzie musiał wiedzieć, co się stanie

„Netflix”, wówczas Książę miał teraz także pośrednią przyszłość. Gdyby Pałac Buckingham miał ukrytą gdzieś w zapomnianej szafce na dokumenty teczkę z napisem „Pomysły, co zrobić z częściami zamiennymi”, wyglądałaby na pustą, gdyby nie kilka martwych much i samoprzylepna karteczka z dużym znakiem zapytania. I paragon z napojami Annabelle z 1984 roku.

Na tę zagadkę dotyczącą tego, co zrobić z częściami zamiennymi, Crown Inc powinna się pospieszyć i znaleźć odpowiedź, zanim księżniczka Charlotte i książę Louis osiągną dorosłość.

W zeszłym roku w rozmowie z The Telegraph powiedział: „Chociaż William i ja rozmawialiśmy o tym raz czy dwa razy i dał mi jasno do zrozumienia, że ​​za jego dzieci nie odpowiadam, nadal mam poczucie odpowiedzialności, kiedy wiem, że on jest wśród nich.” Trójka dzieci, z których przynajmniej jedno skończy jak ja, rezerwista. „To mnie boli i to mnie martwi”.

Już w 2016 roku książę przepowiadał i przewidywał, że nadejdzie dzień, w którym nie będzie już liczył się w ten sam sposób i w tym samym stopniu. Gdyby tylko wiedział, jak bardzo ma rację, przypadkowo by się nią okazał.

READ  Grand Rapids wybucha polską dumą podczas 51. Dni Pułaskiego

Daniela Elser to królewska pisarka, redaktorka i komentatorka z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z wieloma wiodącymi australijskimi tytułami medialnymi.

Przeczytaj powiązane tematy:Książę Harry