Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polscy Bracia wspólnie wyprodukują innowacyjny film „There There” z Gretchen Mol, Shannen Sossamon i nie tylko — Cannes Market

Polscy Bracia wspólnie wyprodukują innowacyjny film „There There” z Gretchen Mol, Shannen Sossamon i nie tylko — Cannes Market

Ekskluzywny: Na rynku w Cannes zaprezentowana zostanie firma produkcyjna Convergence Entertainment Group z Los Angeles Tam, tamNapisany i wyreżyserowany przez polskich braci podczas ich pierwszej współpracy od ponad dziesięciu lat.

Rozpoczęły się zdjęcia do filmu, a duet ma nadzieję mieć premierę na Festiwalu Filmowym w Sundance w 2025 roku. Będzie to szósty film polskich braci, który będzie miał premierę na festiwalu.

Więcej z Deadline

NA Tam, tam, bracia bliźniacy napiszą i wyreżyserują połowę filmu, tak aby drugi nie wiedział nic o drugim, w wyniku czego powstaną dwie osobne historie, które zostaną połączone w jeden film fabularny. Takie podejście umożliwi każdemu z rodzeństwa zbadanie natury relacji bliźniaczej ze swojej unikalnej perspektywy, bez wpływu lub ograniczenia wizji drugiej osoby.

W obsadzie znajduje się Gretchen Mol (Yellowstone), Shannen Sossamon (Zasady przyciągania), Corbina Bernsena (Pierwsza liga), Zacha Perlmana (Uczeń), Polski Logan (Wybrzeże Moskitów) i D.W. Moffitt (Światła piątkowej nocy).

Film opowiada historię dwóch braci, którzy spędzili 40 lat osobno, nieświadomi swojego istnienia. Los chciał, że ich drogi się krzyżują i zmuszeni są zmierzyć się z prawdą, która od dawna była przed nimi ukrywana.

„Pozwalając każdemu z nas na tworzenie własnych historii, mamy nadzieję uchwycić złożoność, szczerość i bogactwo relacji bliźniaczej w sposób nigdy wcześniej nie widziany na ekranie” – powiedział Mark Polish. „To podróż, która poruszy serca widzów i pozostawi ludzi zainspirowanych niesamowitą odpornością ludzkiego ducha”.

Michael Polish dodał: „Podjęliśmy najdrobniejsze kroki, aby wszystkie szczegóły naszych połówek były od siebie oddalone. Coś takiego nigdy wcześniej nie miało miejsca w historii kina i pod wieloma względami będzie odzwierciedleniem relacji między nami”.

Polscy bracia znani są z filmów m.in Bliźniacze Wodospady Idaho, Mieszkańcy Północy I Wygraj jackpota. Michael Polish wyreżyserował niedawno film z Sylvesterem Stallone Ostrzeżenie.

Convergence to firma założona przez Randalla Emmetta i Joela Cohena w 2022 roku. Brutalne odkupienie (2022), z Robertem De Niro, Johnem Malkovichem i Jackiem Hustonem w rolach głównych, oraz artylerzysta (2024) z Morganem Freemanem w roli głównej.

READ  W uderzeniach rosyjskich rakiet zginęło 35 osób w ukraińskiej wojskowej bazie szkoleniowej w pobliżu polskiej granicy

Lepsze niż termin

Subskrybuj Termin biuletynu. Aby otrzymywać najświeższe informacje, śledź nas dalej Facebook, ŚwiergotI Instagrama.