Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Książę Harry potrzebuje Meghan Markle, aby ukryć „porażkę” związaną z fiaskiem Netflixa

Książę Harry potrzebuje Meghan Markle, aby ukryć „porażkę” związaną z fiaskiem Netflixa

Meghan Markle wkroczyła, aby uratować księcia Harry’ego przed zawstydzeniem po najnowszym filmie dokumentalnym księcia Sussex na Netflix Serce Invictusa Nie udało się wpłynąć na wykresy przesyłania strumieniowego.

według różnorodnyPrawniczy dramat Meghan garnitur Przez siódmy tydzień znajdował się w pierwszej dziesiątce amerykańskich list przebojów, podczas gdy dokument o księciu Harrym nie dotarł na brytyjskie ani amerykańskie listy przebojów.

Pokaz Megan garniturw którym wciela się w prawniczkę Rachel Zane, według Nielsena otrzymała w zeszłym tygodniu 3,2 miliarda minut.

Tymczasem pięcioczęściowy projekt księcia Sussex „nie spodobał się publiczności, nie udało mu się włamać na pierwszą dziesiątkę list przebojów serwisu Netflix w Ameryce i Wielkiej Brytanii” po jego premierze w ubiegłą środę.

Mimo poprawiającego nastrój przedstawienia, którego tematem były historie rannych i chorych weteranów, nie wzbudziło ono ciekawości.

Według Magazyn „Newsweek”.Rozwój ten „odzwierciedla porażkę drugiego projektu telewizyjnego Harry’ego i Meghan, Live to Lead”.

Tymczasem starsze źródło dodało: „Ich mieszane losy w serwisie Netflix powinny im powiedzieć, co widzowie robią, a czego nie chcą oglądać – i niestety nowy program Harry’ego należy do tej drugiej kategorii, niezależnie od tego, jak wartościowy i sympatyczny jest jego temat”. „.

READ  „Tutaj pomoc jest zawsze pod ręką”: polskie małżeństwo wspomina Zjednoczone Emiraty Arabskie jako kraj pełen ciepła - Aktualności