Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kyle Sandilands ujawnia plany swoich 50. urodzinth

Osobowość radiowa, Kyle Sandilands, ujawnia szczegóły dotyczące jego ważnych obchodów urodzin – i profesora, który „uśmiechnął się do środka”.

Kyle Sandilands ma obchodzić swoje 50. urodziny w przyszły czwartek, a w sobotę wieczorem odbędzie się impreza na pokładzie luksusowego jachtu – a osobowość mediów z pewnością ma wiele do świętowania.

Wcześniej w tym tygodniu program śniadaniowy, który współprowadził z Jackie Henderson (aka Jackie O) w KIIS 1065, osiągnął najwyższy w historii udział w rankingach Sydney Radio, zbliżając się do AM 2 GB w wyścigu o pozycję numer jeden w programie śniadaniowym. .

Sandilands, który przyznaje, że zwykle jest jak pustelnik i woli zostać w domu niż imprezować, dołączy do łodzi jego współprowadzący, jego partner Tegan Kaynaston, obsługa radiowa, jego rodzina i przyjaciele, mówi Doskonałe w piątek Z nieśmiałym uśmiechem[Karl] Stefanovic wszedł do środka.

To jest 21 rok na antenie Sandilands z Hendersonem i chociaż ich audycja radiowa ma swoją siedzibę w Sydney, niedawno kupił nieruchomość w swoim rodzinnym stanie Queensland.

Zapytany, jak miejscowi zareagowaliby na widok szokującego żartu na zewnątrz, powiedział: „Wszyscy są tak mili i zabawni, że właśnie kupiliśmy miejsce w Port Douglas, królowa i ja, a ty idziesz do Port Douglas i mówimy: – Nie sądzisz, że dostaniesz tu jakieś specjalne traktowanie.

To jest w serwomechanizmie, prawda, a ja mówię: „Nie, niczego nie chcę…”, a oni mówią: „Poinformuje cię, jeśli zrobisz tu coś złego”. Po prostu uwielbiam ten regionalny Queensland”.

Sandilands i Kinston, lat 35, byli przyjaciółmi, zanim zatrudnił ją jako dyrektor ds. Komunikacji w swojej firmie w 2017 roku. Para zaczęła się spotykać kilka miesięcy po tym, jak porzucił długoletnią dziewczynę Imogen Anthony w 2019 roku.

Kynaston dołączył do Sandilandsat na swoją sesję zdjęciową Doskonały I śmiał się ze swoich psotnych wybryków, gdy rozsmarowywał tort na swojej kurtce i unosił wieżę kieliszków do szampana.

READ  Obsada, data premiery i wszystko, co do tej pory wiemy o kontynuacji filmu

Zapytany, czy jego Jaguar jest zaparkowany pod napisem „Zakaz parkowania” na zewnątrz, oczarowany prezenter radiowy z dumą pochwalił Kinstona: „Nie, to Tijan. Dobrze z tobą kochanie, parkujesz tam. Pieprzyć wszystkich”.